Naprawa telefonów i tabletów Samsung z gwarancją

Naprawa nie zajmie nam długo, a usługi serwisowe świadczymy w systemie door-to-door. Zaufało nam już wielu!

Najczęstsze usterki

Która z nich dotyczy Twojego sprzętu?

  • Pęknięty ekran
  • Uszkodzony mikrofon
  • Problem z wibracjami
  • Problem z wykryciem karty SIM
  • Problem z ładowaniem baterii
  • Pęknięty wyświetlacz
  • Porysowana szyba
  • Błędy w wyświetlaniu obrazu
  • Samoczynne wyłączanie tabletu
  • Problem z ładowaniem baterii

Masz inny problem? Naprawiamy też inne usterki telefonów i tabletów Samsung - sprawdź w cenniku.

Dlaczego naprawę sprzętu Samsung warto powierzyć GoRepair?

Łatwe zgłoszenie

Bez wychodzenia z domu

Statusy naprawy

Wiesz, co się dzieje

Błyskawiczna realizacja

Nie tracisz czasu

Testy przed wysyłką

Dla Twojej pewności

Bezpieczny transport

Od drzwi do drzwi

12 miesięcy gwarancji

Nic Cię nie zaskoczy

GoRepair — profesjonalny serwis Samsung

W czym możemy Ci pomóc? Pęknięty lub zalany ekran? Problem z oprogramowaniem? A może niedziałające gniazdo USB? Dla nas to nie problem! Zgłoś usterkę swojego smartfona i czekaj na kuriera. Bez wychodzenia z domu, bez komplikacji, napraw Samsunga od ręki. 

GoRepair, czyli naprawa telefonów Samsung — Kraków

Pogwarancyjny serwis smartfonów Samsung działa na obszarze całej Polski. Wypracowany przez nas skuteczny system door to door zapewnia klientom pełną wygodę i kompleksową realizację naszych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych zleceniodawców, staramy się, aby czas usunięcia usterki był jak najkrótszy. Nasz serwis telefonów Samsung w Krakowie to indywidualne podejście do klienta i kompleksowa obsługa w jednym.

Serwis Samsung - TV, ekrany LED, LCD, niesprawne telefony, tablety czy uszkodzone matryce? Poznaj zakres usług GoRepair i skontaktuj się z nami w celu usunięcia usterki. 

Serwis Samsung GoRepair zajmuje się naprawą wszystkich dostępnych modeli smartfonów i tabletów. Samsung J5, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 mini, Samsung Galaxy S5, Samsung S6 edge, Samsung S6, Samsung S7, Samsung S7 edge, Samsung S8, Samsung S8 plus, Samsung S9, Samsung S10, Samsung S10 plus, Samsung S20, Samsung S20 Ultra, Samsung Galaxy A5, Samsung A40, Samsung A50, Samsung A51, Samsung A70, Samsung A5, Samsung A30s, Samsung A21s, Samsung A20e, Samsung A10, Samsung A7, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy Grand Prime… - to tylko niektóre z najczęściej naprawianych przez nas modeli telefonów. Znamy się na specyfikacji tych urządzeń, więc żadne z nich nie stanowi dla nas tajemnicy. 

Serwis Samsung — wymiana baterii w jeden dzień? 

Twój Samsung szybko traci energię? Smartfon samoistnie się wyłącza? Bateria jest elementem telefonu, który może być bezpośrednią przyczyną uszkodzeń. Nienaprawiona może powodować trwałe i nieodwracalne szkody. U nas pozbędziesz się ich w ekspresowym czasie. 

Zgłoś usterkę w pozagwarancyjnym serwisie Samsung i wydłuż żywotność baterii w swoim smartfonie. GoRepair dołoży wszelkich starań, aby usługa była wykonana jak najbardziej profesjonalnie. Pełna diagnoza, wycena i stały kontakt z klientem będą gwarancją Twojego zadowolenia. 

Wymiana głośnika w telefonie Samsung - usłysz na nowo 

Nie słyszysz swojej ulubionej piosenki? A może masz problemy podczas rozmowy przez telefon? Wymiana głośnika multimedialnego, głośnika rozmów czy maskownicy w telefonach Samsung to dla nas codzienność. Jako specjaliści rozpoczniemy od fachowej diagnozy, aby wykryć źródło problemu i kompleksowo go rozwiązać. 

Niesprawny głośnik Samsung…naprawa czy wymiana? Pozwól nam ocenić. Serwis telefonów Samsung zna od podszewki każdy model producenta, dlatego możesz być pewien jakości wykonywanej usługi. Dokonując naprawy w GoRepair, uzyskasz roczną gwarancję naszego serwisu. Pogwarancyjny serwis Samsung to pełen profesjonalizm w obsłudze klientów.   

Naprawa czy wymiana ekranu Samsung?

Do uszkodzenia smartfona może dojść w każdej sytuacji, a wielkość szkód spowodowanych upadkiem czy uderzeniem jest zależna również od rodzaju wyświetlacza i sposobu jego zabezpieczenia. 

Jeśli nie masz pewności, jak poważne są uszkodzenia, poddaj swój telefon diagnozie w pozagwarancyjnym serwisie smartfonów Samsung. Specjaliści GoRepair ocenią, czy warto podjąć się naprawy, czy jednak niezbędna będzie wymiana całego ekranu. Serwis Samsung — cennik, dostępny na naszej stronie internetowej, pozwoli Ci oszacować opłacalność konkretnych usług. 

Samsung wymiana wyświetlacza — nowe życie dla Twojego smartfona 

Wymiana całego wyświetlacza jest niezbędna, gdy dochodzi do problemów z niedziałającym, niepoprawnie działającym dotykiem czy nieprawidłowym wyświetlaniem treści. Serwis telefonu Samsung codziennie mierzy się z podobnymi usterkami, dlatego możesz być pewien, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Ekran składa się z trzech warstw: szybki, wykonanej ze wzmocnionego szkła; przezroczystego digitizera, który umożliwia sterowanie dotykiem oraz najgłębiej ukrytego wyświetlacza LCD lub w nowszych modelach wyświetlacza AMOLED, odpowiadającego za wyświetlane elementy. Podczas uszkodzenia którejś z głębiej umiejscowionych warstw konieczna będzie wymiana całości. Serwis telefonów Samsung w Krakowie pomoże wyeliminować każdy problem

Wymiana szybki w telefonie Samsung

Większość osób, które uszkodziły ekran w takim stopniu, że jego funkcje nie zostały zaburzone, decyduje się na używanie smartfona z pękniętą, rozbitą szybką. Nie jest to zalecane ze względu na możliwość pogłębienia szkód. Elementy rozbitego szkła mogą doprowadzić do zniszczenia warstwy LCD, oznacza to więc, że naprawa uszkodzonej szybki nie powinna być bagatelizowana. 

Wymiana szybki, czyli wierzchniej warstwy wyświetlacza, pozwala również uniknąć nieprzyjemności związanych z gromadzeniem się wilgoci. GoRepair serwis Samsung - telefony jak nowe! 

Pogwarancyjny serwis telefonów Samsung

GoRepair nie jest serwisem gwarancyjnym Samsung, co oznacza, że do naprawy przyjmowane są wyłącznie urządzenia, których już nie obowiązuje gwarancja producenta. Samsung serwis - cennik, dostępny na stronie oraz indywidualne wyceny naszych ekspertów to gwarancja stabilnej ceny. Jeśli ulegnie ona zmianie, zostaniesz o tym poinformowany i zapytany o akceptację.

Pełen profesjonalizm, dbałość o każdy detal i natychmiastowa naprawa — Samsung serwis telefonów opisany w dwóch słowach. Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów GoRepair już dziś.

Możemy pomóc w pogwarancyjnej naprawie telefonów i tabletów Samsung

Zgłoś usterkę