Telefon Huawei odmówił posłuszeństwa?

Jesteśmy, by naprawiać! Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę i oddasz go kurierowi. Reszta należy do nas.

Najczęstsze usterki

Która z nich dotyczy Twojego sprzętu?

  • Uszkodzony wyświetlacz
  • Brak reakcji na dotyk
  • Brak dźwięku w smartfonie
  • Problem z wykryciem karty SD

Masz inny problem? Naprawiamy też inne usterki telefonów Huawei - sprawdź w cenniku.

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie usterki

Statusy naprawy

Błyskawiczna realizacja door to door

Testy przed wysyłką

Bezpieczny transport

12 miesięcy gwarancji

 

Serwis Huawei

GoRepair to dobry wybór dla użytkowników smartfonów marki Huawei. Urządzenia tego producenta nie mają przed nami tajemnic. Specjalizujemy się w naprawie najpopularniejszych usterek, udzielamy także porad związanych z nieprawidłowym działaniem smartfonów. Nasz serwis Huawei (Kraków, ul. Nad Serafą 56A) to nie tylko naprawa telefonów, ale także wsparcie naszych klientów i pomoc techniczna świadczona przez telefon i za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wymiana wyświetlacza Huawei

Kiedy konieczna jest wymiana wyświetlacza Huawei? Przede wszystkim wtedy, gdy ekran jest czarny i niczego na nim nie widzimy. Również w sytuacji, kiedy ekran się rozlał. W takich przypadkach korzystanie z telefonu jest niemożliwe, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do pogwarancyjnego serwisu smartfonów Huawei, takiego jak nasz. Wiemy, jak poradzić sobie z zepsutym wyświetlaczem, a przy tym działamy szybko i w wygodnym systemie door to door. Oznacza to, że nie musisz fatygować się do salonu serwisowego GoRepair w Krakowie. Wymiana sprzętu pomiędzy klientem a naszym serwisem Huawei odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Świadczymy usługi w zakresie wymiany wyświetlacza w takich modelach jak: Huawei P Smart 2019, P Smart Pro, P30, P30 Pro i P30 Lite, Mate 20 Lite, P20, P20 Pro i P20 Lite, Mate 20 Lite, P40 Lite i innych. Wiemy, że nasi klienci na co dzień korzystają ze swoich smartfonów, a życie bez nich bywa mocno utrudnione, dlatego staramy się, by naprawa wyświetlacza Huawei przebiegła jak najsprawniej. Zawsze z góry podajemy cenę wymiany wyświetlacza w poszczególnych modelach - nie ma mowy o żadnych ukrytych kosztach. Relację z klientem opieramy na wzajemnym zaufaniu, dlatego odpowiedź na pytanie, ile kosztuje wymiana wyświetlacza Huawei uzyskasz zanim przystąpimy do pracy.

Wymiana ekranu Huawei

Odklejający się ekran Huawei, zalane urządzenie czy inne uszkodzenie mechaniczne to kłopot, z którym poradzi sobie dobry pozagwarancyjny serwis telefonów Huawei - taki jak nasz. Po otrzymaniu wadliwego urządzenia najpierw zajmiemy się diagnostyką, czyli ustaleniem tego, co uległo uszkodzeniu i jakie są możliwości naprawy. Potem skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy sytuację wraz z proponowanym rozwiązaniem i cennikiem usługi. Wymiana ekranu Huawei (np. P30 Lite, P30 Lite, P Smart 2019, Watch GT 2, Mate 10 Lite, Mate 20 Lite, P30 Pro) to wbrew pozorom nieskomplikowana operacja, która przeprowadzona w sposób fachowy nie niesie ze sobą ryzyka ingerencji w system i dane zgromadzone na telefonie. Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie Huawei? Koszt usługi zależny jest od konkretnych uszkodzeń, ale cena wymiany ekranu, np. modelu Huawei P20 Lite, który często trafia w ręce naszych fachowców, nie jest wygórowana. Naprawa ekranu Huawei opłaca się o wiele bardziej niż zakup nowego urządzenia, dlatego nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z naszym serwisem smartfonów Huawei w Krakowie.

Huawei - wymiana baterii

Jak naprawić baterię w telefonie Huawei? Wszystko zależy od tego, z jaką usterką mamy do czynienia, ale najczęstszym rozwiązaniem jest zastąpienie jej nową. Ile kosztuje wymiana baterii w telefonie Huawei (np. modelu P9 albo Mate 10 Lite)? To drugie pytanie, które często zadają nam klienci. Usługi świadczone w naszym salonie serwisowym Huawei wyceniane są indywidualnie, bo zależą od konkretnego problemu, z jakim trafia do nas klient, liczby części, które należą wymienić na nowe, czasu pracy serwisanta, itp. Otrzymawszy zgłoszenie, w pierwszej kolejności szacujemy koszty i informujemy o nich klienta. Do niego należy decyzja: naprawa czy kupno nowego telefonu? 

Wymiana baterii w modelach takich jak Huawei P9, P9 Lite, P10, P10 Lite, Mate 10 Lite, P20 Pro, P20 Lite czy P30 to jedna z najszybciej świadczonych usług w naszym serwisie. Wystarczy kilkanaście minut, by Twój smartfon został wyposażony w nową część i mógł wrócić do Ciebie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wiemy, że telefon to gadżet niezbędny w codziennym funkcjonowaniu, dlatego robimy, co w naszej mocy, by czas, jaki Twoje urządzenie spędzi w pozagwarancyjnym serwisie smartfonów Huawei był jak najkrótszy.

Huawei - wymiana tylnej obudowy

Bywa, że uszkodzeniu ulegną tzw. plecki smartfona. Wówczas naprawa telefonu Huawei polega na demontażu tylnej części obudowy (klapki) i wymianie wadliwego elementu. Nasi serwisanci uporają się z tą czynnością sprawnie i bez narażenia urządzenia na dodatkowe uszkodzenia. Usługę wymiany tylnej obudowy świadczymy na przykład dla modeli Huawei P30 Pro i P20 Pro.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona marki Huawei, który uległ awarii, zapraszamy do kontaktu z pogwarancyjnym serwisem telefonów Huawei w Krakowie! Przedstawimy standardowy cennik napraw oraz wycenimy konkretne zlecenie. 

Zapraszamy do zgłoszenia usterki!

 

Możemy pomóc w pogwarancyjnej naprawie telefonów Huawei

Zgłoś usterkę