Telefon Xiaomi odmówił posłuszeństwa?

Jesteśmy, by naprawiać! Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę i oddasz go kurierowi. Reszta należy do nas.

Najczęstsze usterki

Która z nich dotyczy Twojego sprzętu?

  • Uszkodzony wyświetlacz
  • Brak reakcji na dotyk
  • Brak dźwięku w smartfonie
  • Problem z wykryciem karty SD

Masz inny problem? Naprawiamy też inne usterki telefonów Xiaomi - sprawdź w cenniku.

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie usterki

Statusy naprawy

Błyskawiczna realizacja door to door

Testy przed wysyłką

Bezpieczny transport

12 miesięcy gwarancji

GoRepair - serwis Xiaomi

Zastanawiasz się, gdzie naprawić telefon Xiaomi? Zapraszamy do Gorepair! Świadczymy serwis smartfonów Xiaomi oraz innych urządzeń tej marki. Działamy w systemie door to door, więc żeby zlecić nam naprawę smartfona, nie musisz osobiście odwiedzać serwisu Xiaomi w Krakowie, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Wystarczy, że zapakujesz sprzęt, a kurier odbierze go spod Twoich drzwi i w ten sam sposób dostarczy po naprawie. 

Świadczymy też pomoc techniczną Xiaomi - to znaczy, że możesz w dowolnym momencie skontaktować się z naszym konsultantem i opisać swój problem. Może się okazać, że kontakt z pozagwarancyjnym serwisem telefonów Xiaomi wystarczy i wysyłanie urządzenia do naprawy nie będzie konieczne. Sprawdź, jakie usługi świadczymy najczęściej w ramach serwisu pogwarancyjnego Xiaomi.

Wymiana baterii Xiaomi

Jedną z najczęstszych usterek w smartfonach (nie tylko marki Xiaomi) jest problem z baterią. Użytkownicy, którzy skarżą się na zbyt krótkie działanie telefonu po naładowaniu mogą zgłosić się do nas na usługę wymiany baterii. Obsługujemy wszystkie smartfony tego producenta. Wykonujemy wymianę baterii w następujących modelach: Xiaomi Mi 9, Xiaomi Redmi Note 4, Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 8 Pro i Xiaomi Redmi Note 8T, Xiaomi Redmi 4X, Xiaomi Redmi 6A, Xiaomi Redmi 7, Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi 8 i Xiaomi Mi 9 se. Usługa obejmuje demontaż starej baterii oraz montaż nowej.

Wymiana głośnika Xiaomi

Kolejnym elementem, który ulega uszkodzenia w następstwie częstego użytkowania są głośniki w urządzeniach marki Xiaomi. Jeśli słabo słyszysz lub w ogóle nie słyszysz swojego rozmówcy w czasie rozmowy telefonicznej, jeśli masz problem z dźwiękiem podczas odtwarzania muzyki lub filmów w smartfonie, zgłoś się do nas. Klienci najczęściej proszą nas o wymianę głośnika Xiaomi Redmi Note i Redmi Note 5, ale znamy specyfikację wszystkich urządzeń tego producenta. Możesz być pewien, że sprawnie uporamy się z problemem, a Ty będziesz na nowo cieszyć się pełną funkcjonalnością smartfona.

Wymiana szybki aparatu Xiaomi

Nie da się ukryć, że wiele osób przy kupnie smartfona kieruje się kryterium dobrego aparatu. Dlatego kiedy ta funkcja zawodzi, każdy szybko stara się znaleźć rozwiązanie problemu. Uszkodzona szybka aparatu uniemożliwia robienie wysokiej jakości zdjęć. GoRepair służy wsparciem również w takiej sytuacji. Nasz pozagwaracyjny serwis smartfonów Xiaomi oferuje wymianę szybki aparatu Xiaomi. Trafiają do nas Xiaomi Mi 9, Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Redmi Note 8T, Xiaomi Redmi Not 9 Pro i wiele innych smartfonów wymagających wymiany szybki aparatu. Usługę świadczymy szybko, a od klienta nie wymagamy nawet wychodzenia z domu. Wystarczy, że spakowany telefon przekaże kurierowi.

Wymiana wyświetlacza Xiaomi

Upadek urządzenia z wysokości, przypadkowe uderzenie nim o coś twardego lub ostrego - takie wypadki się zdarzają, ale ich konsekwencją może być uszkodzenie wyświetlacza. Wymiana ekranu Xiaomi to wówczas jedyne słuszne rozwiązanie. Pozwala przywrócić czytelność ekranu, zapobiega dalszym uszkodzeniom, a także wpływa na estetykę urządzenia. Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Mi 9, Xiaomi Redmi Note 8T, Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Redmi Note 8 Pro - te zadania nie stanowią dla nas problemu, wykonujemy je na co dzień. Wymiana ekranu w Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Redmi Note 7 czy Xiaomi Mi A1, a może wymiana wyświetlacza Mi Band 5 - jeśli potrzebujesz którejś z tych lub podobnych usług, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem

Zapraszamy do zgłoszenia usterki!

 

Możemy pomóc w pogwarancyjnej naprawie telefonów Xiaomi

Zgłoś usterkę