Telefon lub tablet Apple zawiódł?

Dzięki doświadczeniu nasz serwis przywróci go do życia. Powierz nam jego naprawę i nie martw się niczym więcej!

Najczęstsze usterki

Która z nich dotyczy Twojego sprzętu?

  • Zbita szybka
  • Zalanie smartfonu
  • Uszkodzony przycisk Home
  • Uszkodzona obudowa
  • Pęknięty ekran
  • Przegrzewanie się tabletu
  • Uszkodzony port USB
  • Nieudane ładowanie baterii

Masz inny problem? Naprawiamy też inne usterki telefonów i tabletów Apple - sprawdź w cenniku.

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie usterki

Statusy naprawy

Błyskawiczna realizacja door to door

Testy przed wysyłką

Bezpieczny transport

12 miesięcy gwarancji

Użytkownicy produktów Apple cenią je sobie ze względu na dobrą jakość i niepowtarzalny design. Urządzenia z jabłuszkiem, takie jak MacBook, iPad czy iPhone cieszą się dużą popularnością wśród kupujących, dla których produkty tej marki są uosobieniem pewnego stylu życia. Warto też dodać, że urządzenia Apple z czasem nie tracą na wartości i wielokrotnie przewyższają swoją żywotnością produkty innych renomowanych marek. Wszystko to sprawia, że wiele osób nabywa swoje urządzenia na rynku wtórnym, często już po okresie gwarancji. Z myślą o nich GoRepair wprowadził do swojej oferty serwis pogwarancyjny Apple.

Wymiana baterii albo wyświetlacza? Problem z dźwiękiem? Ładowaniem urządzenia? Postaramy się pomóc. Jak każdy sprzęt, tak Macbook jak i iPhone ulegają czasami uszkodzeniom i potrzebują profesjonalnego serwisu dedykowanego produktom Apple. Każdemu z nas zdarza się upuścić telefon, co często skutkuje pękniętą szybką. Jest to najczęstsza, obok problemów z ładowaniem i błędów w oprogramowaniu, usterka. Twój smartfon będzie potrzebował serwisu także wtedy, gdy ulegnie zalaniu, lub odkryjesz problemy związane z uszkodzonym głośnikiem, czy kamerą. W GoRepair niestraszne są nam żadne usterki, dlatego możesz nam zaufać w kwestii serwisu produktów Apple.

Pogwarancyjny serwis Apple

Dopóki nasz iPhone, iPad lub MacBook jest na gwarancji, martwimy się o niego dużo mniej. Jednak gdy okres gwarancyjny już minął, mamy obawę o bezproblemową naprawę urządzenia w razie awarii. Niepotrzebnie! GoRepair działa jako pozagwarancyjny serwis Apple - oznacza to, że zajmujemy się naprawą urządzeń marki Apple niezależnie od tego, czy objęte są jeszcze gwarancją czy już nie. Na jakie usługi możesz liczyć, podejmując współpracę z naszym centrum serwisowym Apple?

Pogwarancyjny serwis Apple GoRepair posiada innowacyjny sposób zgłaszania usterek w urządzeniach mobilnych. Wystarczy skorzystać z naszego formularza online, gdzie w kilku prostych krokach odpowiesz na pytania dotyczące modelu i serii Twojego urządzenia Apple. Serwis GoRepair po otrzymaniu wskazówek dotyczących problemu wyceni koszty naprawy oraz poda jej przybliżony czas. W przypadku nietypowej usterki skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, abyś mógł zdecydować, czy warunki naprawy są dla Ciebie optymalne. Po wypełnieniu formularza wystarczy tylko, że spakujesz swój sprzęt i wyślesz go nam kurierem. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu door to door, zrealizujesz usługę serwisową bez wychodzenia z domu. 

Serwis iPad

GoRepair to nie tylko serwis iPhone, ale także naprawa innych urządzeń marki Apple, w tym iPadów. Do najczęstszych usterek należą zalanie urządzenia i uszkodzenia ekranu. Nasz zespół doskonale poradzi sobie z tymi oraz innymi problemami. Jeśli więc Twój iPad nie reaguje na dotyk, ma problemy z ładowaniem albo nie chce się włączyć, nasz serwis iPad w Krakowie jest właściwym wyborem. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza na stronie internetowej, a my zajmiemy się resztą.

Twój iPad przestał działać, a Ty nie wiesz, na czym polega problem? Oferujemy bezpłatną diagnozę. Przekaż sprzęt kurierowi i wyślij go do naszego serwisu Apple, a my zbadamy przyczynę usterki, powiadomimy Cię o wyniku diagnozy, szacowanych kosztach i czasie serwisowania. Dopiero wówczas podejmiesz decyzję, czy decydujesz się na naprawę.

Możemy pomóc w pogwarancyjnej naprawie telefonów Apple oraz tabletów

Zgłoś usterkę