Telefon lub tablet Apple zawiódł?

Dzięki doświadczeniu nasz serwis przywróci go do życia. Powierz nam jego naprawę i nie martw się niczym więcej!

Najczęstsze usterki

Która z nich dotyczy Twojego sprzętu?

  • Zbita szybka
  • Zalanie smartfonu
  • Uszkodzony przycisk Home
  • Uszkodzona obudowa
  • Pęknięty ekran
  • Przegrzewanie się tabletu
  • Uszkodzony port USB
  • Nieudane ładowanie baterii

Masz inny problem? Naprawiamy też inne usterki telefonów i tabletów Apple - sprawdź w cenniku.

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie usterki

Statusy naprawy

Błyskawiczna realizacja door to door

Testy przed wysyłką

Bezpieczny transport

12 miesięcy gwarancji

GoRepair — autoryzowany serwis iPhone 

Masz problem z iPhonem? iPad odmawia posłuszeństwa? Dzięki GoRepair Twój sprzęt od Apple zyska drugie życie. Nie czekaj! Zgłoś usterkę i ciesz się ekspresowym czasem oraz wysoką jakością wykonanej naprawy iPhone. Sztab profesjonalistów zadba o usunięcie Twojego problemu. 

Pogwarancyjny serwis smartfonów Apple

GoRepair to pozagwarancyjny serwis w Krakowie, którego priorytetem jest zadowolenie klientów. Wykonywana usługa odbywa się w systemie door to door, zapewniając bezpieczny transport bez wychodzenia z domu. Specjaliści serwisu smartfonów Apple z dbałością dokonują pełnej analizy Twojego urządzenia tak, aby jak najdokładniej wycenić usługę i kompleksowo usunąć usterkę. Naprawy odbywają się przy użyciu oryginalnych części Apple, z którą to firmą mamy podpisaną umowę na ich dostawy.

iPhone nie ładuje się, a głośnik tłumi dźwięk? 

Czasem iPhone pokazuje, że się ładuje, a nie ładuje się faktycznie? Co zrobić, gdy iPhone nie chce się ładować? Znamy rozwiązania najczęstszych problemów z ładowaniem sprzętu. Niezależnie od problemu pogwarancyjny serwis iPhone może zapewnić o pełnej specjalizacji w obrębie urządzeń producenta. IPhone 7, iPhone 8, iPhone 11, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 6 czy iPhone 6s to tylko niektóre z modeli najczęściej do nas trafiających. Dokładna diagnoza sprzętu i wykrycie usterki jest kluczem do sukcesu. Pogwarancyjny serwis telefonów Apple — zaufaj nam, jeśli nie jesteś pewny, dlaczego Twój iPhone nie działa poprawnie.

Wymiana ekranu iPhone — konieczność?

Pęknięty, a może niereagujący na dotyk wyświetlacz? Uszkodzenie ekranu wynikać może z niefortunnego upadku czy zalania telefonu. Mimo coraz nowszych konstrukcji i technik stosowanych przy produkcji smartfonów wyświetlacze wciąż są elementami łatwymi do uszkodzenia.

Stosowana przez Apple technologia pojemnościowa ekranów charakteryzuje się większą trwałością i odpornością na mechaniczne uszkodzenia. Dodatkowa warstwa szkła chroni, jednak nie zapewnia niezniszczalności. Nasz serwis iPhone w Krakowie codziennie zmaga się z usterkami wyświetlaczy smartfonów: iPhone 8 plus, iPhone 7 plus, iPhone 12, iPhone 11 pro, iPhone SE, iPhone XS max i wielu innych, dlatego nie wahaj się powierzyć swojego urządzenia w ręce specjalistów GoRepair.

Wymiana tylnej szybki iPhone — serwis Kraków

Tylna obudowa niektórych z modeli Apple została stworzona ze szkła. Smartfony dzięki temu prezentują się niezwykle elegancko i ekskluzywnie, jednak nie są odporne na uszkodzenia zewnętrzne. Niefortunny upadek może spowodować ogromne straty w odbiorze wizualnym Twojego telefonu. Popękana czy porysowana obudowa to usterka, która w pozagwarancyjnym serwisie smartfonów Apple jest usuwana błyskawicznie. 

Wymiana aparatu iPhone — nowa jakość zdjęć

Niepodważalną zaletą telefonów iPhone są niewiarygodnie nasycone, świetne jakości zdjęcia. Firma Apple jest prekursorem fotografii mobilnej, dowodzi, że nowoczesny system przetwarzania obrazu i elementy optyczne są równie ważne, a nawet ważniejsze niż ilość megapikseli. Pogwarancyjny serwis telefonów iPhone zajmuje się naprawą aparatów Apple na co dzień. 

Najczęstszymi usterkami aparatu są uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem czy wstrząsem. Jednak jego niepoprawne działanie może wynikać także z innych czynników. Pracownicy naszego serwisu telefonów iPhone znają od podszewki budowę i funkcjonowanie każdego modelu smartfona, dlatego naprawa lub wymiana aparatu nie sprawi nam trudności. Zaufaj wykwalifikowanym członkom zespołu GoRepair z działu naprawy iPhone Kraków i ponownie ciesz się wysoką jakością zdjęć. 

Naprawa głośnika iPhone — nowa jakość dźwięku 

Nie słyszysz rozmówcy podczas połączenia? Wysokie tony w Twojej ulubionej piosence nie są słyszalne? Wymiana lub naprawa głośnika w telefonach oraz tabletach firmy Apple to dla pozagwarancyjnego serwisu smartfonów iPhone codzienność. 

Jedną z najczęstszych opinii użytkowników smartfonów z jabłuszkiem jest cichy głośnik rozmów. Nie ma wątpliwości co do tego, że taka wada zdarza się nie tylko w już używanych modelach, ale również w nowych egzemplarzach. Nie zawsze oznacza to konieczność wymiany głośnika. Istnieje możliwość zbytniego nagromadzenia się kurzu i brudu, który uniemożliwia wydobycie pełni głośności. 

Wymiana wyświetlacza iPhone a czas naprawy wysyłkowej 

Pozagwarancyjny serwis telefonów Apple realizuje usługi w systemie door to door. Naprawa wysyłkowa to sposób na łatwe i szybkie rozwiązanie problemu z Twoim urządzeniem bez wychodzenia z domu! Ceniąc wygodę naszych klientów, dbamy, aby wysyłka przebiegała bezproblemowo. Kurierzy przekazują nam Wasze smartfony, które w naszym serwisie telefonów Apple, w Krakowie są diagnozowane i naprawiane przez profesjonalistów, a następnie w ten sam sposób odsyłane do klienta.

Czas każdej naprawy jest uzależniony od powagi usterki, jednak cały zespół dokłada wszelkich starań, aby był jak najkrótszy. Wymiana wyświetlacza czy inne drobne naprawy mogą być realizowane nawet w jeden dzień! Rozumiemy potrzeby klientów i mamy świadomość, jak ważny jest dla Państwa przesłany do nas sprzęt. Pozagwarancyjny serwis iPhone zapewnia ciągły kontakt i bezpośrednie doradztwo na każdym etapie realizowania usługi.

Wymiana baterii iPhone w serwisie GoRepair

Drogi kliencie, nie wiesz, ile kosztuje wymiana baterii iPhone? Jaki jest czas oczekiwania na sprawny telefon? A może zastanawiasz się, przy jakiej kondycji baterii niezbędna jest wymiana? Fachowa obsługa serwisu GoRepair rozwieje Twoje wątpliwości. 

Kondycja, a wymiana baterii — iPhone 6s 

Zauważyłeś, że Twój iPhone 6s, iPhone 6 lub iPhone 6 plus szybciej się rozładowuje? Jesteś zmuszony coraz częściej sięgać po kabel? Oznacza to, że kondycja Twojej baterii uległa osłabieniu. Żywotność baterii w telefonach Apple znacząco wpływa na jakość, szybkość i wydajność wykonywanych czynności. Kondycja 85% może zapoczątkować pierwsze problemy, które wpłyną na komfort codziennego użytkowania. Coraz wolniejsza praca Twojego smartfona może być oznaką zużytej baterii lub jej uszkodzenia. Profesjonaliści serwisu GoRepair codziennie zmagają się z tego typu usterkami, dlatego możesz mieć pewność, że jesteśmy najlepsi w swoim fachu. 

Wymiana baterii iPhone 7 — cena usługi 

Priorytetem dla zespołu GoRepair jest to, aby jakość wykonanej usługi była zadowalająca dla klienta. Niezależnie od tego, czy do naprawy trafi iPhone 7, iPhone 7 plus, czy nawet iPhone X, każda z wymienianych części jest oryginalna i dobra jakościowo. Montaż nowej baterii jest usługą wykonywaną błyskawicznie, a cena uzależniona jest oczywiście od modelu Twojego smartfona oraz wynika z pełnej diagnozy, wykonanej przez specjalistów naszego serwisu. 

Wymiana baterii iPhone 8 — ile trwa?

Nie wiesz, jakiego czasu oczekiwania spodziewać się w przypadku wymiany baterii w Twoim iPhone 8? Wymiana baterii to częsty problem, z którym można się spotkać w przypadku użytkowania tego urządzenia. Zwykle jest to spowodowane normalnym zużyciem się baterii w miarę upływu czasu. Bateria iPhone 8 ma tendencję do tracenia swojej pojemności, dlatego też coraz częściej konieczna jest jej wymiana. Jeśli chcesz wiedzieć, jak długo potrwa wymiana baterii w Twoim iPhone 8, skontaktuj się z nami! Zapewniamy, że wszystkie usługi wykonywane są w jak najkrótszym czasie tak, aby zwiększyć komfort naszych klientów.

Wymiana baterii iPhone 11 — wymiana w 1 dzień?  

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone 11 lub iPhone 11 Pro Max? Jak długo muszę czekać na odbiór sprawnego telefonu? Klienci wciąż zadają nam te i wiele innych pytań. Chcesz znać odpowiedź? Zgłoś usterkę w GoRepair i wymień swoją baterię ekspresowo! Nierzadko potrzebujemy zaledwie jednego dnia, by wykonać zadanie i odesłać sprawne urządzenie z powrotem do klienta.

Wymiana baterii iPhone X — konieczność czy wybór? 

Nie ma wątpliwości co do tego, że utrata jakości baterii jest nieunikniona. Wymiana baterii w iPhone'ach jest często koniecznością, jeśli chcemy, aby nasz telefon działał prawidłowo. Czy można temu zapobiec? Czy wymiana baterii w iPhone X jest koniecznością?

Bateria to element, który ulega naturalnemu zużyciu się. Wraz z upływem czasu i liczbą cykli ładowania bateria traci swoją pojemność. Jednak dla większości użytkowników iPhone'a X nie stanowi to dużego problemu - mogą oni po prostu ładować telefon częściej. Jednak są też tacy użytkownicy, którzy oczekują więcej od swojego urządzenia i chcą, aby bateria wytrzymała dłużej. W takim przypadku konieczna jest jej wymiana na nową.

Naprawa na własną rękę czy profesjonalna wymiana baterii iPhone XS?

Wymianę baterii w iPhone XS najlepiej powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Pamiętaj, że nieumiejętny demontaż i próba wymiany niesie za sobą ryzyko wyrządzenia trwałych szkód w Twoim telefonie. Uszkodzenie płyty głównej, a nawet pożar to jedne z nierzadkich konsekwencji powstałych wskutek samodzielnych działań. 

Wymiana baterii iPhone XR — jak temu zapobiec? 

Oto dobre praktyki, które ustrzegą Cię przed wymianą baterii, np. w modelu iPhone XR:

Wymiana baterii iPhone 12 bez wychodzenia z domu

GoRepair jest serwisem, który obsługuje swoich klientów w systemie door to door. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a kurier odbierze od Ciebie Twój iPhone 12 (lub jakikolwiek inny model, który wymaga serwisu), a po naprawie z powrotem dostarczy pod drzwi. 

Wymiana baterii iPhone SE w serwisie GoRepair

Wymiana baterii w Twoim telefonie, np. iPhone SE, jest dla nas priorytetem. Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, a cały proces jest szybki i bezproblemowy.

Wymiana baterii to usługa, którą świadczymy od dawna. Zdobyliśmy duże doświadczenie i zaufanie naszych klientów. Jesteśmy liderem na rynku w branży serwisowej, a naszym celem jest obsługa klientów na najwyższym poziomie. Dlatego jeżeli chcesz oddać swojego iPhone'a SE do naprawy - skontaktuj się z nami!

iPhone — autoryzowany serwis GoRepair

GoRepair jest pozagwarancyjnym serwisem telefonów iPhone, a także tabletów iPad. Do naprawy przyjmowane są urządzenia, których nie obowiązuje już gwarancja producenta. 

Profesjonalna, miła obsługa, kompleksowe rozwiązanie problemu, błyskawiczny czas realizacji. Serwis Apple — iPhone, iPad i MacBooki, czyli specjalizacja we wszystkich urządzeniach producenta.

Możemy pomóc w pogwarancyjnej naprawie telefonów Apple oraz tabletów

Zgłoś usterkę