Telefon LG odmówił posłuszeństwa?

Jesteśmy, by naprawiać! Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę i oddasz go kurierowi. Reszta należy do nas.

Najczęstsze usterki

Która z nich dotyczy Twojego sprzętu?

  • Uszkodzony wyświetlacz
  • Brak reakcji na dotyk
  • Brak dźwięku w smartfonie
  • Problem z wykryciem karty SD

Masz inny problem? Naprawiamy też inne usterki telefonów i tabletów Sony - sprawdź w cenniku.

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie usterki

Statusy naprawy

Błyskawiczna realizacja door to door

Testy przed wysyłką

Bezpieczny transport

12 miesięcy gwarancji

GoRepair - Serwis LG

Jesteś użytkownikiem sprzętu elektronicznego marki LG, który uległ awarii? Znalazłeś się w dobrym miejscu. GoRepair z Krakowa to profesjonalny serwis telefonów LG, tabletów i innych urządzeń, których nie obejmuje już gwarancja. Zajmiemy się diagnostyką, wyceną i naprawą sprzętu, który nam powierzysz. Poniżej znajdziesz opis najważniejszych usług, jakie świadczymy w ramach naprawy urządzeń LG.

Serwis telefonów LG

GoRepair to także - oprócz wielu innych usług, które świadczymy - centrum serwisowe LG. Jesteśmy pozagwarancyjnym serwisem smartfonów LG. Od lat z powodzeniem działamy w branży, każdego dnia pracując na zaufanie naszych klientów. Szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego współpracę rozpoczynamy od dokładnego poinformowania o charakterze usterki i cenie jej naprawy. Dopiero po uzyskaniu zgody klienta przystępujemy do pracy. Nasz serwis telefonów LG mieści się w Krakowie, ale nie trzeba odwiedzać nas osobiście, by zlecić usługę. Działamy w systemie door to door, czyli za pośrednictwem firmy kurierskiej. Skontaktuj się z nami, opowiedz o usterce, następnie spakuj telefon i poczekaj aż kurier zapuka do Twoich drzwi i zabierze przesyłkę prosto do naszego serwisu smartfonów LG w Krakowie. W ten sam sposób odzyskasz swój sprzęt po naprawie. Prawda, że to proste? Oto, z czym najczęściej zgłaszają się do nas użytkownicy smartfonów LG.

LG - wymiana baterii

Bateria to jeden z najbardziej eksploatowanych elementów w smartfonie. Nic dziwnego, że po dłuższym użytkowaniu potrzebna jest nowa. Oferujemy swoje usługi w zakresie wymiany baterii. LG G6, LG V30, LG X Power, LG G7, LG Q6, LG X Screen, LG G2, LG G5 - to tylko niektóre modele, z którymi pracujemy na co dzień. Cena wymiany baterii jest uzależniona od konkretnego urządzenia, ale zawsze obejmuje u nas zarówno koszt usługi, jak i części wymiennej. Klient jest o niej informowany zawczasu, dlatego nie ma mowy o żadnych ukrytych czy niespodziewanych kosztach. Naprawa baterii LG nie trwa długo. Nie musisz martwić się o to, że przez dłuższy czas nie będziesz mógł korzystać z telefonu. Nie wahaj się więc i podaruj swojemu smartfonowi drugie życie już dziś.

Wymiana wyświetlacza LG

Od jakości ekranu zależą takie parametry telefonu, jak sprawna obsługa dotykowa, poziom odwzorowania kolorów czy szerokość kątów widzenia. Jeśli ekran ulegnie uszkodzeniu, znacząco spada komfort używania telefonu. Jak sobie z tym poradzić? Często najlepszym rozwiązaniem jest wymiana wyświetlacza LG. Serwis GoRepair niemalże codziennie radzi sobie z tego typu zadaniami, dlatego nie wahaj się powierzyć nam swojego smartfona do naprawy. Najczęściej otrzymujemy prośby o wymianę wyświetlacza w: LG K8, LG K50S, LG Spirit, LG L9, LG K10 2017, LG G4, LG G3, LG G2 Mini, LG Q60, LG K8, LG K10, LG L65, LG L5, LG K10, LG G6, LG G4C, LG F60.  

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza LG X Power? Jak długo potrwa wymiana wyświetlacza LG E975? Czy wymiana wyświetlacza w LG V30 to jedyne rozwiązanie? Na takie pytania odpowiadamy codziennie, każdego klienta traktując w sposób indywidualny i rzeczowo podchodząc do każdego zlecenia. Choć pracujemy według konkretnych wytycznych, dokładnie diagnozujemy sprzęt, który do nas trafia i upewniamy się, czy wymiana wyświetlacza LG jest konieczna. Staramy się działać w trosce o interes klienta. Tak, aby oddać mu w pełni funkcjonalne urządzenie, a jednocześnie nie narażać na dodatkowe koszty. Cenę wymiany wyświetlacza (np. w modelach LG K61, LG G5, LG K10 2017, LG G3, LG G2, LG X Power) możemy przewidzieć i zawsze informujemy o niej klienta przed przystąpieniem do pracy.

Koszt wymiany wyświetlacza (LG Velvet, LG K41S, LG F60 i innych, niezależnie od modelu) obejmuje zarówno usługę, jak i części oraz transport w systemie door to door.

LG - wymiana ekranu

Oferujemy także wymianę ekranu LG w sytuacjach, gdy dojdzie do jego nieodwracalnego uszkodzenia. Przykład? Trafia do nas telefon LG K50S po upadku z wysokości. Okazuje się, że obraz jest zniekształcony, na wyświetlaczu można dostrzec plamki, które utrudniają korzystanie z urządzenia. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana ekranu w LG K50S w całości, czyli demontaż i założenie nowego wyświetlacza, dotyku i szybki ochronnej. LG G3 to kolejny model, który nierzadko trafia do nas na usługę wymiany ekranu. Nasi fachowcy od ręki radzą sobie z takimi zadaniami. Jeśli potrzebujesz tego typu usługi, skontaktuj się z naszą pomocą techniczną LG. Opisz problem, a nasz konsultant doradzi, które podzespoły telefonu trzeba będzie wymienić lub zaproponuje wysłanie urządzenia do specjalistycznej diagnostyki.

LG - wymiana szybki aparatu

Aparat to jedna z najważniejszych funkcji w nowoczesnych smartfonach. Uszkodzenie jego szybki to problem, z którym szybko trzeba się uporać. GoRepair świadczy usługi również w tym zakresie. Pęknięte, stłuczone lub porysowane szkło aparatu to sygnał, że ta część nadaje się do recyklingu. Aby móc nadal robić świetnej jakości zdjęcia, najlepiej zgłosić się do nas. Najczęściej wykonujemy wymianę szybki aparatu LG G5 oraz LG G6, ale niezależnie od tego, jaki model posiadasz, będziemy umieli pomóc. Nasz zespół, choć doświadczony i doskonale wykształcony w serwisowaniu urządzeń LG, stale podnosi swoje kwalifikacje. Jesteśmy więc na bieżąco z najnowszymi modelami smartfonów LG i ich specyfikacją. Zapraszamy do kontaktu z pogwarancyjnym serwisem LG.

Zapraszamy do zgłoszenia usterki!

Możemy pomóc w pogwarancyjnej naprawie telefonów i tabletów LG

Zgłoś usterkę