Wymiana matrycy w laptopie

Damy radę! Niezależnie od usterki nasz serwis szybko go naprawi. Zgłoś problem i czekaj na kuriera!

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie usterki

Statusy naprawy

Błyskawiczna realizacja door to door

Testy przed wysyłką

Bezpieczny transport

12 miesięcy gwarancji

Wymiana matrycy w laptopie

Pewnie nie jednemu z nas zdarzyło się zalać laptopa kawą, czy upuścić go podczas przenoszenia. Efektem jest najczęściej uszkodzona matryca, która wyraźnie utrudnia, a czasami wręcz uniemożliwia korzystanie z notebooka. W zależności od skali zniszczenia w niektórych przypadkach wystarczająca okaże się naprawa, w innych konieczna będzie wymiana matrycy w laptopie. W GoRepair specjalizujemy się w obsłudze serwisowej urządzeń największych producentów takich jak: Dell, Asus, Lenovo, Acer czy Toshiba. Wielu Klientów waha się między naprawą a wymianą matrycy w laptopie. Nasza praktyka pokazuje, że nie istnieje jedna optymalna opcja, a decyzja powinna zostać poprzedzona szczegółową diagnostyką. Wybierając serwis GoRepair, możesz liczyć na bezpłatne badanie stanu technicznego sprzętu, które pozwoli ocenić powagę usterki. To właśnie charakter uszkodzenia wyznacza taktykę postępowania serwisowego. W przypadku, gdy na ekranie zauważalne są pęknięcia, nie obejdzie się bez wymiany matrycy w laptopie. Jednak nie wszystkie problemy z matrycą muszą wiązać się z dużym wydatkiem i zakupem nowej części. W sytuacjach zalania laptopa lub problemów ze zbyt ciemnym obrazem naszym Klientom rekomendujemy zwykle naprawę matrycy w laptopie (np. osuszenie i wyczyszczenie bądź reparację zasilania matrycy). Podejmujemy się jej również w przypadkach awarii lub niewłaściwej konfiguracji karty graficznej.

GoRepair – współpracuj z fachowcami

Chociaż wymiana matrycy nie jest procesem szczególnie skomplikowanym, nieumiejętnie wykonana może prowadzić do poważnych uszkodzeń laptopa. Jeśli jesteś laikiem w tej dziedzinie, nie ryzykuj, lecz skorzystaj z profesjonalnego wsparcia. Usługa w GoRepair nie kończy się na wymianie bądź naprawie matrycy w laptopie. W cenie otrzymujesz również konfiguracje karty graficznej oraz testowanie sprawności sprzętu przed wysyłką. Wybór serwisu GoRepair na pewno nie zachwieje też Twoją kondycją finansową. Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy (cennik wraz z prognozowanymi kosztami naprawy) i przystępne stawki.

Nie lubisz przepłacać? Współpracując z GoRepair będziesz zadowolony nie tylko z wysokiego standardu usług, ale również atrakcyjnych stawek. Oferujemy wymianę bądź naprawę matrycy LED/LCD w laptopie w przystępnych cenach. Serwisujemy notebooki najbardziej popularnych producentów, takich jak Lenovo, Acer, Dell czy Asus. Szeroki wachlarz części zamiennych, które posiadamy na stanie, gwarantuje błyskawiczne tempo realizacji zlecenia. W naszej ofercie znajduje się także serwis mniejszych urządzeń: iPhone'ów oraz smartfonów. Specjalizujemy się między innymi w wymianie uszkodzonych szybek oraz ich refabrykacji. Zapraszamy!

   

Możemy pomóc w pogwarancyjnej naprawie laptopów

Zgłoś usterkę