Wymiana szyby
w telefonie lub tablecie

Jeśli w wyniku upadku zbiła Ci się szyba, chętnie Ci pomożemy.
Zajmujemy się też wymianą ekranów.

Refabrykacja wyświetlaczy w telefonach i tabletach

Pęknięta szyba w telefonie i tablecie to od teraz żaden problem. Dzięki usłudze refabrykacji wyświetlaczy, ekran w telefonie lub tablecie będzie jak nowy. Użycie zaawansowanych narzędzi i pomieszczeń bezpyłowych sprawia, że proces jest w 100% bezpieczny.

Wymiana szyby w tablecie lub telefonie poprzez tzw. technologię rozwarstwienia polega na wymianie tylko szkła, a nie całego frontu. Oznacza to oszczędność pieniędzy oraz zachowanie oryginalnego wyświetlacza.

Urządzenie z pękniętą szybą można wysłać do nas za pośrednictwem kuriera, w wygodnym systemie door-to-door – i to bez dodatkowych opłat. Na naprawę w serwisie GoRepair udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Zapraszamy do zgłoszenia usterki!

Naprawa szyby poprzez refabrykację
jest możliwa, gdy:

 • telefon prawidłowo
  reaguje na dotyk
 • obraz wyświetlany jest
  bez zastrzeżeń
 • ekran oraz obudowa telefonu
  nie są wygięte

Refabrykacja to naprawa składająca się z następujących kroków:

 1. Wymontowanie uszkodzonego ekranu (szkła i wyświetlacza) oraz oddzielenie szyby
 2. Dokładne oczyszczenie wyświetlacza w komorze bezpyłowej, pod bardzo wysokim ciśnieniem
 3. Montaż nowej szyby, a także poddanie ekranu bardzo wysokiemu ciśnieniu w celu idealnego dopasowania i oczyszczenia elementów
 4. Nałożenie ramki i montaż telefonu/tabletu
 5. Szczegółowe testy ekranu

Wymiana ekranu w tablecie lub telefonie na nowy

Jeśli naprawa szyby poprzez refabrykację będzie niemożliwa lub nieopłacalna, oferujemy możliwość wymiany całego ekranu na nowy. Wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty. Specjalistyczna wiedza, a także zaawansowany proces serwisowania i testowania pozwalają nam udzielić 12 miesięcy gwarancji na naprawę. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny online.

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie

Bez wychodzenia z domu

Statusy naprawy

Wiesz, co się dzieje

Błyskawiczna realizacja

Nie tracisz czasu

Testy przed wysyłką

Dla Twojej pewności

Bezpieczny transport

By nic nie zaginęło

12 miesięcy gwarancji

Nic Cię nie zaskoczy

Najczęstsze powody rozbicia szyby/ekranu

Najczęstszymi przyczynami zniszczenia szyby lub całego ekranu w telefonie/tablecie są:

 • upadek urządzenia z wysokości
 • uderzenie telefonu lub tabletu innym przedmiotem
 • nadepnięcie lub przejechanie po powierzchni sprzętu np. wózkiem
 • porysowanie szyby kluczami lub innym twardym przedmiotem

Pomożemy w wymianie szyby lub ekranu w Twoim telefonie lub tablecie

Zgłoś usterkę

Wymiana zbitej szybki w telefonie

Smartfony to gadżety, które niezwykle łatwo ulegają uszkodzeniu. Upadek z nawet niewielkiej wysokości może skończyć się pęknięciem szybki lub wyświetlacza.

Zbita szybka? Z pomocą specjalistów z GoRepair szybko usuniesz usterkę, a na naprawę otrzymasz 12 miesięcy gwarancji.

Twój telefon zaliczył upadek z wysokości, uderzenie innym przedmiotem bądź ktoś na niego nadepnął? Wymiana zbitej szybki w telefonie, czyli refabrykacja wyświetlacza to rozwiązanie, dzięki któremu Twój smartfon szybko odzyska dawną funkcjonalność. Zepsuty wyświetlacz w telefonie już nie będzie dezorganizował Twojej pracy.

Dysponujemy częściami zamiennymi do telefonów topowych producentów takich jak Samsung, Huawei, Sony czy LG.

Samodzielna wymiana zbitej szyby w telefonie — czy warto?

Wymiana szybki w telefonie na własną rękę może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Nowoczesne gadżety elektroniczne, takie jak między innymi smartfony, składają się z wielu drobnych elementów, a ich rozłożenie, a następnie złożenie, wymaga niezwykłej precyzji i dużego doświadczenia. Samodzielne działania często nie tylko nie rozwiązują problemu, ale wręcz wiążą się z dużym ryzykiem dodatkowego uszkodzenia sprzętu. Decydując się na wymianę szybki telefonu w profesjonalnym serwisie takim jak GoRepair, możesz być pewien, że Twój smartfon jest w dobrych rękach.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Ile kosztuje wymiana (samej) pękniętej szybki w telefonie?

 • Wyróżniają nas przystępny cennik i szybkie tempo naprawy usterki – drobne defekty załatwiamy od ręki, w przypadku złożonych mankamentów w przeciągu jednego dnia ustalamy termin realizacji usługi.
 • Oferujemy obsługę door-to-door – wybierając opcję bezpłatnej przesyłki kurierskiej, oszczędzasz swój cenny czas, po wypełnieniu formularza zgłaszania usterki otrzymasz niemal błyskawiczną wycenę, co sprawi, że koszty nie będą dla Ciebie żadnym zaskoczeniem.
 • Na bieżąco możesz śledzić status realizacji usługi, zapewniamy bezpieczny transport i gwarancję na wykonaną usługę.
 • Koszty naprawy zależą od rodzaju uszkodzenia. Zawsze jednak przed rozpoczęciem pracy przygotowujemy wycenę, którą klient może zaakceptować lub odrzucić.

Wymiana szybki wyświetlacza w telefonie, czyli refabrykacja wyświetlacza

Chcesz pozbyć się pęknięć szybki — denerwujących pajączków na ekranie? Rozbity telefon uniemożliwia Ci pracę? Rozwiązaniem jest refabrykacja wyświetlacza. W momencie gdy ekran i obudowa smartfonu nie są wygięte, a obraz wyświetlany jest prawidłowo, możesz skorzystać z innowacyjnej technologii rozwarstwiania, pozwalającej na wymianę wyłącznie szkła, a nie całego frontu.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, przekaż wadliwy towar kurierowi i oczekuj na przesyłkę zwrotną. Nasz zespół sprosta Twoim wymaganiom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

[H3] Oto pytania, które najczęściej zadają klienci w związku z naprawą ekranu telefonu lub wymianą wyświetlacza

Ile kosztuje w GoRepair wymiana ekranu w telefonie? 

Koszt wymiany lub naprawy ekranu wyceniany jest indywidualnie dla każdego modelu telefonu i rodzaju uszkodzenia. Przykładowe ceny prezentujemy tutaj: https://gorepair.pl/sprawdz-cene-wyroznionych

Czy koszt wymiany lub naprawy szybki w telefonie obejmuje gwarancję?

Przy okazji realizacji wymiany lub naprawy szybki udzielamy 12 miesięcy gwarancji na wykonaną usługę.

Czy naprawa ekranu telefonu jest opłacalna?

Tak, opłacalność ściśle zależy od modelu telefonu. Pod tym linkiem przedstawiamy ceny wymiany całych wyświetlaczy oraz refabrykacji wyświetlaczy dla przykładowych modeli smartfonów.

Ile trwa wymiana szybki w telefonie?

Fizycznie cała operacja (tj. demontaż wyświetlacza z telefonu, jego naprawa, testy, ponowny montaż urządzenia, Quality Assurance itp.) trwa około 1 godziny i 30 minut dla prostszych modeli, w przypadku bardziej zaawansowanych smartfonów może to zająć nawet 4 godziny.

Czy możliwa jest wymiana samej szybki w telefonie?   

Tak, na tym właśnie polega refabrykacja ekranu (wyświetlacza).

Czy naprawa wyświetlacza może zagrozić danym w telefonie?

Refabrykacja nie wpływa na dane, chociaż trzeba pamiętać, że przygotowanie wyświetlacza do refabrykacji wiąże się z koniecznością jego wcześniejszego zdemontowania z telefonu, a jeśli taką operację wykonuje osoba niedoświadczona, lub ktoś robi to nieumiejętnie, to zawsze istnieje potencjalne ryzyko uszkodzenia płyty głównej, które może sprawić, że odzyskanie danych będzie utrudnione, a w skrajnych przypadkach wręcz niemożliwe.

Okoliczności, w których doszło do uszkodzenia szybki tj. uderzenie telefonem lub upuszczenie go na podłoże, same w sobie mogą wpłynąć negatywnie na komponenty wewnętrzne telefonu tj. płytę główną i pamięć urządzenia, a w efekcie na powstanie ryzyka uszkodzenia lub utraty danych.

Jak zabezpieczyć smartfon przed zbiciem szybki? Czy możliwa jest wymiana szkła ochronnego w telefonie?

By uniknąć konieczności naprawy zbitej szybki w smartfonie, należy założyć szkło ochronne, futerał ochrony, folię ochronną – markowe produkty, stworzone pod konkretne modele. Jeśli szkło ochronne ulegnie zniszczeniu, możliwa jest jego wymiana bez szkody dla ekranu.