iPhony, iPady czy laptopy MacBook nie należą do sprzętu elektronicznego, który można w łatwy sposób samemu naprawić w domu. Kiedy więc występuje usterka, należy oddać urządzenie do profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego, który zdiagnozuje problem usterki i ją wyeliminuje.

Czy da się naprawić urządzenie Apple, które już nie jest objęte gwarancją?

Komputery i inne urządzenia elektroniczne, które już nie są objęte gwarancją Apple lub programem AppleCare, mogą być nadal naprawiane w serwisach pogwarancyjnych takich jak GoRepair (https://gorepair.pl/serwis-apple). Wystarczy zgłosić problem przez formularz internetowy znajdujący się na stronie internetowej i określić podejrzewaną usterkę. Diagnoza jest bezpłatna. Jeżeli nie jesteś pewien, co zepsuło się w urządzeniu Apple, możesz również spakować sprzęt i wysłać go bezpośrednio na nasz adres. W tym przypadku diagnoza również jest bezpłatna. Szacujemy koszt naprawy i dopiero po twojej akceptacji przystępujemy do naprawy. Każda naprawiona przez nas usterka objęta jest 12-miesięcznym okresem gwarancji.

Najczęstsze usterki w telefonach, które naprawia serwis pogwarancyjny Apple

Wymiana rozbitej szyby lub rozlanego wyświetlacza. Wystarczy tylko chwila nieuwagi, kiedy orientujemy się, że szyba smartfona jest pęknięta lub ekran całkowicie rozlany. Jest to bardzo frustrujące, ponieważ uniemożliwia korzystanie z podstawowych funkcji, jakie powinien spełniać telefon komórkowy. Na szczęście naprawa powyższych usterek w serwisie pogwarancyjnym jest szybka i - co najważniejsze - opłacalna.

Naprawa po zalaniu. Żadne z urządzeń elektronicznych, jeżeli nie jest do tego odpowiednio przystosowane, nie najlepiej radzi sobie z poranną kawą lub kąpielą w basenie. W GoRepair zapewniamy oczyszczenie i regenerację telefonu, który uległ podobnemu wypadkowi.

Uszkodzony przycisk Home. To jedna z najczęstszych awarii występująca w starszych modelach iPhonów, a zarazem jedna z najprostszych do zdiagnozowania i usunięcia.

Najczęstsze usterki w tabletach, które naprawia serwis pogwarancyjny Apple

Problem podczas ładowania. Podczas diagnozy często okazuje się, że nie ma konieczności wymiany całego złącza ładowania. Wystarczy dokładne oczyszczenie z głęboko zalegającego kurzu, a tablet znów wróci do dobrej kondycji. Taka forma regeneracji urządzenia jest szybkim i tańszym rozwiązaniem niż jego wymiana na inny model.

Przegrzewanie się tabletu. Jeśli zauważyłeś, że tablet szybko się przegrzewa podczas zwykłego użytkowania, nie należy tego lekceważyć. Powodem może być zalegający wewnątrz kurz, który znacząco utrudnia swobodny przepływ powietrza w urządzeniu. Jeśli nie jesteś doświadczonym majsterkowiczem, nie polecamy rozkręcania i czyszczenia sprzętu na własną rękę, ponieważ może to spowodować uszkodzenie sprzętu.

Wymiana baterii. Wymiana baterii w urządzeniach Apple nie należy do najłatwiejszych. Jeśli zależy Ci na tym, aby posiadać oryginalny akumulator, który nie będzie powodował problemów podczas ładowania i użytkowania – zleć nam to zadanie.

Udostępnij
Share on Facebook Share on Google+ Share on Twitter
Tagi
Brak tagów

Skomentuj (Brak komentarzy)