Jak zabezpieczyć ekran smartfona?

Jak zabezpieczyć ekran smartfona?

29 maja 2019

Czy jesteś jedną z tych osób, którym zdarza się upuścić telefon w najbardziej nieoczekiwanym momencie i zazwyczaj kończy się to uszkodzonym ekranem?

Kiedy warto oddać telefon do serwisu?

Kiedy warto oddać telefon do serwisu?

22 maja 2019

Kiedy podejmujesz decyzję o zakupie nowego, eleganckiego smartfona, prawdopodobnie ostatnią rzeczą, o której myślisz, jest gwarancja i jej warunki. Z pewnością wiesz, że większość urządzeń elektronicznych objęta jest podobną ochroną przez rok lub dwa, ale jaki rodzaj zabezpieczenia tak naprawdę otrzymujesz? Czy gwarancja obejmuje najczęstsze wypadki spowodowane czynnikiem ludzkim? Co się dzieje, gdy wygasa lub nie obejmuje pewnych napraw? Spójrzmy na najczęstsze problemy napotykane wśród użytkowników smartfonów.

Czy można używać telefonu podczas ładowania?

Czy można używać telefonu podczas ładowania?

10 maja 2019

Czy korzystanie z telefonu podczas ładowania jest bezpieczne? Prawdopodobnie słyszałeś wiele o bezpieczeństwie telefonów komórkowych podczas ładowania i tego, co może się wydarzyć. Czy telefon może eksplodować? Czy korzystanie z telefonu podczas ładowania może wpłynąć na żywotność baterii? Naturalne jest przyjmowanie niektórych informacji z przymrużeniem oka, niektóre jednak należy taktować poważnie. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy najważniejsze informacje, które powinieneś wiedzieć.

Czy można poprawić wydajność smartfona?

Czy można poprawić wydajność smartfona?

29 kwietnia 2019

Wszyscy doskonale wiemy, że nasze smartfony nie są niezniszczalne. Podczas cyklu życia telefonu występują takie problemy jak pogarszająca się żywotność baterii czy spowolnienie działania systemu operacyjnego, spowodowane wieloma różnymi czynnikami.

Najczęstsze problemy z aparatami w smartfonach

Najczęstsze problemy z aparatami w smartfonach

26 marca 2019

Współczesne telefony komórkowe przestały być już urządzeniami, które służą wyłącznie do komunikacji. Smartfony pełnią obecnie wiele funkcji i zastępują kilka różnych urządzeń – wszystko to w jednym, stosunkowo niewielkim aparacie, który możemy wszędzie zabrać ze sobą.

Dlaczego przestaje działać wibracja w telefonie?

Dlaczego przestaje działać wibracja w telefonie?

8 marca 2019

Wibracja w telefonie komórkowym nie jest niezbędna, jednak w wielu sytuacjach okazuje się bardzo przydatna. Kiedy urządzenie jest wyciszone, to właśnie wibrowanie urządzenia informuje użytkownika o nowym połączeniu lub wiadomości tekstowej – dzięki temu możemy szybko stwierdzić, że ktoś próbował się z nami skontaktować, bez dźwięku dzwonka, który może rozpraszać lub przeszkadzać osobom w naszym otoczeniu.