Czy można używać telefonu podczas ładowania?

Czy można używać telefonu podczas ładowania?

10 maja 2019

Czy korzystanie z telefonu podczas ładowania jest bezpieczne? Prawdopodobnie słyszałeś wiele o bezpieczeństwie telefonów komórkowych podczas ładowania i tego, co może się wydarzyć. Czy telefon może eksplodować? Czy korzystanie z telefonu podczas ładowania może wpłynąć na żywotność baterii? Naturalne jest przyjmowanie niektórych informacji z przymrużeniem oka, niektóre jednak należy taktować poważnie. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy najważniejsze informacje, które powinieneś wiedzieć.

Czy można poprawić wydajność smartfona?

Czy można poprawić wydajność smartfona?

29 kwietnia 2019

Wszyscy doskonale wiemy, że nasze smartfony nie są niezniszczalne. Podczas cyklu życia telefonu występują takie problemy jak pogarszająca się żywotność baterii czy spowolnienie działania systemu operacyjnego, spowodowane wieloma różnymi czynnikami.

Najczęstsze problemy z aparatami w smartfonach

Najczęstsze problemy z aparatami w smartfonach

26 marca 2019

Współczesne telefony komórkowe przestały być już urządzeniami, które służą wyłącznie do komunikacji. Smartfony pełnią obecnie wiele funkcji i zastępują kilka różnych urządzeń – wszystko to w jednym, stosunkowo niewielkim aparacie, który możemy wszędzie zabrać ze sobą.

Dlaczego przestaje działać wibracja w telefonie?

Dlaczego przestaje działać wibracja w telefonie?

8 marca 2019

Wibracja w telefonie komórkowym nie jest niezbędna, jednak w wielu sytuacjach okazuje się bardzo przydatna. Kiedy urządzenie jest wyciszone, to właśnie wibrowanie urządzenia informuje użytkownika o nowym połączeniu lub wiadomości tekstowej – dzięki temu możemy szybko stwierdzić, że ktoś próbował się z nami skontaktować, bez dźwięku dzwonka, który może rozpraszać lub przeszkadzać osobom w naszym otoczeniu.

Ile kosztuje naprawa smartfona?

Ile kosztuje naprawa smartfona?

25 lutego 2019

Smartfon, tak jak każde urządzenie, ulega awariom i może wymagać naprawy. Telefony komórkowe narażone są na różnego rodzaju usterki, zarówno na te wewnętrzne, związane z jego elementami lub oprogramowaniem, jak i uszkodzenia mechaniczne.

Jak rozpoznać wirusa w telefonie?

Jak rozpoznać wirusa w telefonie?

11 lutego 2019

Współczesne telefony umożliwiają korzystanie z internetu. Takie rozwiązanie ułatwia życie użytkownikom, którzy zawsze mogą mieć dostęp do potrzebnych informacji, mediów społecznościowych i skrzynki mailowej. Internet w telefonie to także świetne źródło rozrywki.