Czy opłaca się naprawić wejście słuchawkowe w smartfonie?

Czy opłaca się naprawić wejście słuchawkowe w smartfonie?

24 października 2019

Jeśli zauważasz problemy podczas słuchania muzyki na swoim smartfonie – dźwięk nienaturalnie trzeszczy lub zanika gdy słuchawki są podłączone - problem może tkwić w wejściu słuchawkowym. Jeżeli przetestowałeś słuchawki w innych urządzeniach, aby upewnić się, że działają poprawnie, najprawdopodobniej usterka występuje w samym gnieździe. Istnieje kilka prostych sposobów, aby spróbować rozwiązać problem.

Czy można usunąć branding operatora z telefonu?

Czy można usunąć branding operatora z telefonu?

23 września 2019

Na pewno zauważyłeś, że za każdym razem, gdy kupujesz u operatora nowe urządzenie - telefon, tablet czy laptop - jest ono już na wstępie przepełnione różnymi aplikacjami, wprowadzonymi przez operatora sieci. Ten sposób instalacji - zazwyczaj niechcianych aplikacji - nazywany jest brandingiem.

Ile kosztuje wymiana szybki w Samsungu?

Ile kosztuje wymiana szybki w Samsungu?

5 września 2019

W 2017 roku Samsung zaprezentował smartfony S8 i S8+. Te flagowe modele wyznaczyły nową erę w budowaniu ekranów naszych telefonów.

Jak usunąć blokadę FRP z telefonu?

Jak usunąć blokadę FRP z telefonu?

21 sierpnia 2019

FRP – Factory Reset Protection – to metoda bezpieczeństwa, która została zaprojektowana w celu upewnienia się, że osoba niepowołana nie może tak po prostu wyczyścić telefonu i przywrócić go do ustawień fabrycznych, jeśli zgubiłeś go lub został skradziony. Sprawia to, że skradziony telefon jest mniej atrakcyjny i trudniejszy w użyciu, co może uchronić nasze dane zapisane w telefonie.

Co zrobić, gdy nie działa mikrofon w smartfonie?

Co zrobić, gdy nie działa mikrofon w smartfonie?

7 sierpnia 2019

Zepsuty mikrofon telefonu komórkowego może być co najmniej niewygodny, a nawet sprawić, że nasz smartfon stanie się praktycznie bezużyteczny. Wiemy również, jakie to frustrujące, gdy nagle w trakcie rozmowy, osoba po drugiej stronie przestaje cię słyszeć. Nie upuściłeś telefonu, nie zmieniałeś również jego ustawień, ale z jakichś przyczyn mikrofon w smartfonie przestał działać? Powodów może być co najmniej kilka, spójrzmy na niektóre z nich oraz możliwości naprawy.

Czy da się naprawić rozlany ekran w telefonie?

Czy da się naprawić rozlany ekran w telefonie?

25 lipca 2019

Obecnie ogromna część użytkowników telefonów posiada właśnie smartfony. Większość z nich to bardzo drogie urządzenia, z delikatnym, szklanym ekranem. Wystarczy chwila nieuwagi, aby telefon wypadł z ręki, a ekran uległ zniszczeniu. Wiele osób zastanawia się wtedy, czy rozlany ekran da się naprawić i czy jest to opłacalne. W dzisiejszym artykule odpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na naprawę, kiedy nasz smartfon ulegnie zniszczeniu.