Wymiana szyby
w telefonie lub tablecie
IPhone

Jeśli w wyniku upadku zbiła Ci się szyba, chętnie Ci pomożemy.
Zajmujemy się też wymianą ekranów.

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie

Bez wychodzenia z domu

Statusy naprawy

Wiesz, co się dzieje

Błyskawiczna realizacja

Nie tracisz czasu

Testy przed wysyłką

Dla Twojej pewności

Bezpieczny transport

By nic nie zaginęło

12 miesięcy gwarancji

Nic Cię nie zaskoczy

Pomożemy w wymianie szyby lub ekranu w Twoim telefonie lub tablecie

Zgłoś usterkę

Wymiana szybki iPhone

Apple’owski iPhone bardzo szybko osiągnął na całym świecie - w tym i w Polsce - ogromną popularność, czego najlepszym dowodem jest ogromna liczba sprzedanych iPhone’ów od momentu debiutu marki nad Wisłą. Apple, starając się nadążyć za rosnącymi oczekiwaniami konsumentów, niemalże co roku wprowadza na rynek nowy model: o zmienionym wyglądzie, parametrach i technologicznych innowacjach. Nie zawsze jednak techniczne nowinki idą w parze z udoskonaleniem w zakresie jakości. Jak w kontekście tych zmian wygląda ekran iPhone’a – część telefonu najczęściej ulegająca uszkodzeniom? Posiadacze najnowszych modeli iPhone’ów: 6, 7 czy 8 (wliczając w to uatrakcyjnione wersje, takie jak iPhone 6s, iPhone 7 plus czy iPhone 8 plus) i 5 są często zmuszeni do wymiany szybki, ponieważ wyświetlacze w tych modelach są bardzo wrażliwe na upadki czy uderzenia. Zdaniem ekspertów wcześniejsze wersje były znacznie solidniejsze. W ich następcach takich, jak iPhone 6 plus czy iPhone 6s plus, wymiana szybki staje się prawdziwą plagą.

Ekran i szybka w iPhone'ach

Konieczność wymiany szybki to sytuacja, która może dotknąć każdy model iPhone’a, niezależnie od wersji. Bywa, że nawet najostrożniejsi użytkownicy iPhone'ów borykają się z problemem zbitej szybki - tego typu usterki w modelach 6 i 6s to wyjątkowo częste zlecenia w naszej firmie. Podczas gdy iPhone 4 był wyposażony w 3,5-calowy wyświetlacz Multi-Touch, iPhone 5 miał już 4-calowy ekran LED, na którym wpisywanie tekstu odbywało się wyłącznie za pomocą systemu dotykowego. Choć ekran w nowszym modelu uległ powiększeniu, jego szerokość pozostała taka sama. Ponadto, aby nie zwiększać ciężaru iPhone’a, postawiono na ekran o jedną trzecią cieńszy od poprzedniej wersji telefonu. Jednak wciąż posiadając technologię Multi-Touch, był on eksploatowany przez użytkowników z taką samą częstotliwością, jak wcześniej. Model kolejny, iPhone 6, przyniósł ponowne powiększenie ekranu, a wraz z tym zwiększenie rozdzielczości wyświetlacza oraz innowacje technologiczne: wbudowane czujniki zbliżeniowe, pomiaru światła i przyśpieszenia. Wprowadzone zmiany miały też jednak swoją ciemną stronę, tj. odbiły się negatywnie na solidności szybek w iPhone’ach. Zaliczyć tu można zmniejszenie wytrzymałości, pogorszenie jakości czy większą podatność na uszkodzenia. Słabości te dotyczą również kolejnych modeli wprowadzanych na rynek. Tym samym do serwisu telefonów, takiego jak GoRepair, coraz częściej trafia uszkodzony iPhone 6, 6 plus, 7 plus bądź 8 plus z opisem zlecenia „wymiana szybki”.

Ekspresowa naprawa z GoRepair

Zbita szybka w iPhonie 6 czy 6s nie jest problemem, gdy możemy liczyć na natychmiastową pomoc profesjonalnego serwisu - takiego jak GoRepair. Jeśli ekran Twojego iPhone’a prawidłowo reaguje na dotyk, obraz wyświetla się bez zakłóceń, a obudowa nie jest wygięta – wymiana szybki dokonana przez GoRepair będzie błyskawiczna. Oferujemy innowacyjną technologię refabrykacji, polegającą wyłącznie na wymianie szkła, bez konieczności zmiany całego frontu. Jeśli jednak uszkodzenie ekranu jest poważniejsze: rozbiłeś szybkę, porysowałeś ją czymś ostrym lub cały system dotykowy uległ awarii, w ciągu jednego dnia roboczego przeprowadzimy profesjonalną diagnozę i określimy dokładny termin i koszt realizacji zlecenia. Przez nasze ręce przeszedł już niejeden iPhone 6, 7 czy 8, dlatego wymiana szybki w tych, a także innych modelach Apple’owskich smartfonów, nie stanowi dla nas problemu. Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu GoRepair i właśnie tu dokonać wymiany szybki w iPhonie? Bo to oszczędność czasu i pieniędzy. Wystarczy, że wypełnisz formularz online, a dzięki usłudze door-to-door i darmowej wysyłce możesz zamówić usługi naszej firmy bez wychodzenia z domu. Wykonujemy również inne naprawy w różnych modelach iPhone’ów: 6, 6s, 7 plus czy 8 plus, poza wymianą szybki. Produkty Apple nie mają przed nami tajemnic!