Telefon Samsung odmówił posłuszeństwa?

Jesteśmy, by naprawiać! Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę i oddasz go kurierowi. Reszta należy do nas.

Najczęstsze usterki

Która z nich dotyczy Twojego sprzętu?

  • Uszkodzony wyświetlacz
  • Brak reakcji na dotyk
  • Brak dźwięku w smartfonie
  • Problem z wykryciem karty SD

Masz inny problem? Naprawiamy też inne usterki telefonów i tabletów Sony - sprawdź w cenniku.

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie usterki

Statusy naprawy

Błyskawiczna realizacja door to door

Testy przed wysyłką

Bezpieczny transport

12 miesięcy gwarancji

Samsung serwis telefonów

Kiedyś naprawa telefonu nie stanowiła większego problemu. Zepsuta bateria oznaczała zmianę baterii, uszkodzona obudowa – obudowy. Dziś nowoczesna technologia oferuje nam produkty, w których często jedna usterka powoduje konieczność rozmontowania, a niekiedy i wymiany całej płyty głównej! Koszty naprawy zaczynają przewyższać cenę zakupu nowego smartfona, dlatego coraz mniej osób decyduje się na oddanie telefonu do serwisu. Rzeczywiście nie wszystkie naprawy są opłacalne, często jednak wsparcie profesjonalistów okazuje się nieocenione. Bardzo wrażliwa na uszkodzenia szybka, przegrzewanie czy problemy z wykrywaniem ładowarki to najczęściej zauważane przez użytkowników wady we flagowcach marki Samsung. Serwis telefonów GoRepair bez trudu poradzi sobie z tymi wyzwaniami i to bez naruszania kondycji Twoich finansów. Zastosowane rozwiązania (np. zgłaszanie usterek online czy transport kurierem) minimalizują koszty naprawy i sprawiają, że nie musisz sobie zaprzątać głowy całym procesem. Smartfony Samsung lubią sprawiać problemy. W GoRepair specjalizujemy się w serwisie telefonów, potrafimy skutecznie zaradzić nawet nieoczywistym awariom.

Najpopularniejsze usterki smartfonów marki Samsung

Wymóg sprostania oczekiwaniom Klientów, aby telefon był nie tylko solidny i dobrej jakości, ale i poręczny, smukły a najlepiej i „designerski” sprawił, że firmy elektroniczne produkują telefony, gdzie ceną za wygląd zewnętrzny okazuje się niestety jakość. Model Galaxy S7 to hit wśród telefonów charakteryzujących się smukłą obudową, to również jednak model, którego ekran jest przez to niezmiernie kruchy w porównaniu ze smartfonami innych marek. Samsungi trafiające do serwisu telefonów mają więc często pęknięty ekran i zarysowania. Wspomniane problemy są normą dla posiadaczy telefonów tego południowokoreańskiego producenta, co często pociąga za sobą również zaburzenia w prawidłowym działaniu systemu dotykowego.
Serwis GoRepair znalazł sposób na zmniejszenie kosztów tego typu uszkodzeń, wprowadzając do swojej oferty pogwarancyjnej tzw. refabrykację, polegającą na wymianie samej szyby ekranu. Wyświetlacz, jeśli działa prawidłowo, pozostaje bez zmian. Mała odporność smartfonów Samsunga na uszkodzenia mechaniczne dotyczy jednak nie tylko ekranu, ale i portów, a w szczególności gniazda służącego do podłączenia słuchawek. Często mylnie przypuszcza się, że defekt ten ma związek z głośnikami lub mikrofonem. Dlatego tak ważna jest wstępna diagnoza, która pozwoli na prawidłowe zlokalizowanie źródła problemu, a zatem i usunięcie usterki bezpowrotnie. Diagnoza – naprawa – kontrola: to proces działania firmy GoRepair. Czasem jednak diagnoza okazuje się trudniejsza niż sam proces naprawczy. Nagrzewający się telefon to nic nadzwyczajnego. Niepokojąca jest jednak sytuacja, gdy dzieje się to samoistnie. W telefonach firmy Samsung łączy się to często z potocznie nazywanym przez użytkowników smartfonów, „puchnięciem” baterii. Konieczne staje się wtedy skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu naprawczego. Podobnie – gdy zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości w zakresie ładowania czy trzymania baterii – nie czekaj aż Twój smartfon całkowicie się zepsuje, ale wypełnij formularz online, spakuj swój telefon i wyślij go do . Z jakimi jeszcze usterkami w smartfonach Samsunga muszą mierzyć się punkty serwisu telefonów? W GoRepair radzimy sobie choćby z wyrwanymi gniazdami ładowania czy odzyskiwaniem danych z telefonów, które uległy zalaniu. Nieważne czy Twój Samsung ma uszkodzenia systemowe czy mechaniczne. Serwis GoRepair zajmuje się wszelkimi defektami, jakim uległ Twój telefon. Zapraszamy!

Możemy pomóc w pogwarancyjnej naprawie telefonów i tabletów Samsung

Zgłoś usterkę