Serwis telefonów

Damy radę! Niezależnie od usterki nasz serwis szybko go naprawi. Zgłoś problem i czekaj na kuriera!

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie

Bez wychodzenia z domu

Statusy naprawy

Wiesz, co się dzieje

Błyskawiczna realizacja

Nie tracisz czasu

Testy przed wysyłką

Dla Twojej pewności

Bezpieczny transport

By nic nie zaginęło

12 miesięcy gwarancji

Nic Cię nie zaskoczy

Serwis telefonów GoRepair to najlepszy wybór, gdy twój telefon potrzebuje naprawy.

Zgłoś usterkę

Serwis telefonów

Serwis pogwarancyjny GoRepair to punkt naprawy telefonów, laptopów i tabletów. Znajdujemy się w Krakowie, ale dzięki usłudze door to door naprawiamy urządzenia z całej Polski. W GoRepair zajmujemy się naprawą urządzeń, których gwarancja już wygasła. W ramach naszych usług oferujemy serwis telefonów największych producentów: LG, Samsung, Sony i wiele innych. W dzisiejszych czasach smartfony i inne urządzenia mobilne stały się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Obecnie są to głównie narzędzia, które służą nam do pracy i do rozrywki. W ciągu całego dnia praktycznie się z nimi nie rozstajemy, wciąż ich używamy, trzymamy w dłoni, na biurku lub w torebce. Nic dziwnego, że przy tak intensywnym użytkowaniu, urządzenia ulegają zniszczeniom mechanicznym. Najczęstsze usterki w smartfonach to brak reakcji na dotyk, rozbita szyba wyświetlacza lub uszkodzona obudowa. Nieważne, czy problem dotyczy telefonu Huawei, Sony, czy Samsung. Serwis telefonów GoRepair poradzi sobie z każdą usterką.

Proces naprawy Twojego telefonu

GoRepair to profesjonalny serwis telefonów wiodących marek. Huawei, HTC i LG to przykładowe marki telefonów, które skutecznie naprawiamy. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt służący do diagnostyki i naprawy, w który wciąż inwestujemy. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Inwestujemy także w naszych pracowników, dlatego wciąż się szkolimy, poszerzając naszą wiedzę i kwalifikacje. Ważna jest dla nas dobra atmosfera w firmie, która przekłada się na profesjonalną obsługę Klienta. W GoRepair jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, dlatego możesz liczyć na naszą pomoc i porady. Serwis telefonów GoRepair posiada innowacyjny system zgłaszania usterek. Jeżeli twój telefon marki HTC czy Samsung potrzebuje naprawy, nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę i wyślesz sprzęt kurierem. Polecamy skorzystanie z naszego formularza online, gdzie w kilku szybkich krokach poinformujesz nas o modelu Twojego telefonu a także o rodzaju problemu. Jeżeli jest to jedna z najczęstszych usterek, od razu dowiesz się o przewidywanych kosztach i czasie naprawy. W innym wypadku o efekcie naszej diagnostyki i wycenie zostaniesz powiadomiony telefonicznie. Po zgłoszeniu usterki wystarczy, że wyślesz nam swój telefon kurierem, a my od razu zabierzemy się do pracy. Po wykonaniu usług serwisowych odeślemy do Ciebie urządzenie. Aby dowiedzieć się więcej na temat procesu naprawczego, zapraszamy do zakładki FAQ lub kontaktu mailowego i telefonicznego.
 
Serwis telefonów GoRepair to najlepszy wybór, gdy twój telefon potrzebuje naprawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.