Wymiana szyby
w telefonie lub tablecie
Samsung

Jeśli w wyniku upadku zbiła Ci się szyba, chętnie Ci pomożemy.
Zajmujemy się też wymianą ekranów.

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie

Bez wychodzenia z domu

Statusy naprawy

Wiesz, co się dzieje

Błyskawiczna realizacja

Nie tracisz czasu

Testy przed wysyłką

Dla Twojej pewności

Bezpieczny transport

By nic nie zaginęło

12 miesięcy gwarancji

Nic Cię nie zaskoczy

Pomożemy w wymianie szyby lub ekranu w Twoim telefonie lub tablecie

Zgłoś usterkę

Wymiana szybki Samsung

Upadł Ci telefon? A może nosiłeś go w kieszeni z ostrymi przedmiotami, takimi jak klucze? Ktoś Cię potrącił i Twój smartfon rozpadł się na części? Jakakolwiek była przyczyna, skutki tych wydarzeń potrafią być przykre. Porysowany, rozbity, a czasem i pęknięty ekran telefonu to prawdziwa zmora wszystkich użytkowników tych urządzeń. Co więcej, to najczęstsze uszkodzenia, jakim telefony ulegają. Ważne, aby sprawnie sobie z nimi poradzić. GoRepair to serwis, który znalazł sposób na naprawę usterki niemalże każdego rodzaju, jednak wymiana szybki w smartfonach marki Samsung to nasza prawdziwa specjalność!

Uszkodzenia szybki w smartfonach

Bez wątpienia szybka to najdelikatniejszy element w smartfonie, a przez to najbardziej podatny na uszkodzenia mechaniczne. Zwłaszcza wówczas, gdy nie nosimy telefonu w pokrowcu, nierzadko dochodzi do sytuacji, gdy gadżet wyślizgnie nam się z rąk i upadnie na twardą powierzchnię. Pierwszym i najczęstszym skutkiem tej sytuacji jest porysowana bądź pęknięta szybka. Na szczęście w przypadku solidnych modeli Samsunga zewnętrzne uszkodzenie to jedyne, z jakim mamy do czynienia. Często nie ma potrzeby przeprowadzania zaawansowanej naprawy ani - tym bardziej - kupna nowego telefonu. W zdecydowanej większości przypadków wystarczająca jest wymiana szybki - Samsung J5, J7, S6 EDGE, S7 EDGE czy S8 PLUS to przykłady modeli, w których najczęściej dochodzi do tego typu usterek. Bywa też, że defekt w Samsungu nie jest tak duży, by wymagał wymiany całej szybki - w takiej sytuacji, w trosce o portfele naszych klientów, stosujemy refabrykację. Idzie ona zawsze w parze z dokładnym oczyszczeniem wyświetlacza w specjalnej komorze bezpyłowej oraz z poddaniem ekranu wysokiemu ciśnieniu, tak, aby ponowny montaż nie pozostawił śladów naprawy. Innowacje firm produkujących smartfony wymuszają innowacyjność technologiczną i na serwisach pogwarancyjnych, takich jak GoRepair. Jako specjaliści w dziedzinie wiemy, kiedy refabrykacja jest wystarczająca, a kiedy konieczna jest wymiana szybki w Samsungu. Zawsze informujemy klientów o możliwych rozwiązaniach i wspólnie wybieramy najkorzystniejsze. Specjalizujemy się w zabiegach renowacyjnych dla Samsungów - wymiana szybki w dowolnym modelu tego telefonu, jak również inne usługi naprawcze nie mają przed nami tajemnic.

Błyskawiczna wymiana szybki Samsunga w GoRepair

W dzisiejszych czasach korzystanie z osobistych telefonów jest czynnością na porządku dziennym. Wielu z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez tego akcesorium. Z tego powodu każda usterka, powodująca, że smartfona należy oddać do serwisu, wywołuje w użytkowniku niezadowolenie. Przy wyborze firmy, której zlecimy naprawę, kierujemy się zatem czasem realizacji usługi. W GoRepair zdajemy sobie sprawę, że każdy dzień bez smartfona może być dla naszych klientów frustrujący, dlatego kiedy otrzymujemy zlecenie wymiany szybki w Samsungu, działamy nie tylko dobrze, ale i szybko. Trafiają do nas różnorakie modele Samsunga, począwszy od S6, S7, S8, przez A3 i A5, aż po najnowszą wersję J3 - wymiana szybki w każdym z nich nie stanowi dla nas problemu. Wykonujemy pogłębioną diagnostykę powierzonego nam sprzętu, co pozwala nam precyzyjnie ustalić źródło usterki oraz z wyprzedzeniem poinformować Cię o kosztach naprawy. Oferujemy także dwunastomiesięczną gwarancję na wymienioną szybkę w Twoim Samsungu - bez względu na to, czy zgłosisz się do nas z modelem J5, S6 EDGE, S8 PLUS czy jakimkolwiek innym. Służymy pomocą klientom indywidualnym i biznesowym - możesz powierzyć nam zarówno telefon prywatny, jak i służbowy, mając pewność, że serwis nie będzie trwał dłużej niż to naprawdę konieczne. Wymianę szybki kończymy zawsze szczegółowymi testami ekranu. Zapraszamy.