Wymiana szyby
w telefonie lub tablecie

Jeśli w wyniku upadku zbiła Ci się szyba, chętnie Ci pomożemy.
Zajmujemy się też wymianą ekranów.

Refabrykacja wyświetlaczy w telefonach i tabletach

Pęknięta szyba w telefonie i tablecie to od teraz żaden problem. Dzięki usłudze refabrykacji wyświetlaczy, ekran w telefonie lub tablecie będzie jak nowy. Użycie zaawansowanych narzędzi i pomieszczeń bezpyłowych sprawia, że proces jest w 100% bezpieczny.

Wymiana szyby w tablecie lub telefonie poprzez tzw. technologię rozwarstwienia polega na wymianie tylko szkła, a nie całego frontu. Oznacza to oszczędność pieniędzy oraz zachowanie oryginalnego wyświetlacza.

Urządzenie z pękniętą szybą można wysłać do nas za pośrednictwem kuriera, w wygodnym systemie door-to-door – i to bez dodatkowych opłat. Na naprawę w serwisie GoRepair udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Zapraszamy do zgłoszenia usterki!

Naprawa szyby poprzez refabrykację
jest możliwa, gdy:

 • telefon prawidłowo
  reaguje na dotyk
 • obraz wyświetlany jest
  bez zastrzeżeń
 • ekran oraz obudowa telefonu
  nie są wygięte

Refabrykacja to naprawa składająca się z następujących kroków:

 1. Wymontowanie uszkodzonego ekranu (szkła i wyświetlacza) oraz oddzielenie szyby
 2. Dokładne oczyszczenie wyświetlacza w komorze bezpyłowej, pod bardzo wysokim ciśnieniem
 3. Montaż nowej szyby, a także poddanie ekranu bardzo wysokiemu ciśnieniu w celu idealnego dopasowania i oczyszczenia elementów
 4. Nałożenie ramki i montaż telefonu/tabletu
 5. Szczegółowe testy ekranu

Wymiana ekranu w tablecie lub telefonie na nowy

Jeśli naprawa szyby poprzez refabrykację będzie niemożliwa lub nieopłacalna, oferujemy możliwość wymiany całego ekranu na nowy. Wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty. Specjalistyczna wiedza, a także zaawansowany proces serwisowania i testowania pozwalają nam udzielić 12 miesięcy gwarancji na naprawę. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny online.

Dlaczego warto naprawiać w GoRepair?

Łatwe zgłoszenie

Bez wychodzenia z domu

Statusy naprawy

Wiesz, co się dzieje

Błyskawiczna realizacja

Nie tracisz czasu

Testy przed wysyłką

Dla Twojej pewności

Bezpieczny transport

By nic nie zaginęło

12 miesięcy gwarancji

Nic Cię nie zaskoczy

Najczęstsze powody rozbicia szyby/ekranu

Najczęstszymi przyczynami zniszczenia szyby lub całego ekranu w telefonie/tablecie są:

 • upadek urządzenia z wysokości
 • uderzenie telefonu lub tabletu innym przedmiotem
 • nadepnięcie lub przejechanie po powierzchni sprzętu np. wózkiem
 • porysowanie szyby kluczami lub innym twardym przedmiotem

Pomożemy w wymianie szyby lub ekranu w Twoim telefonie lub tablecie

Zgłoś usterkę

Wymiana szybki w telefonie

Smartfony to gadżety, które niezwykle łatwo ulegają uszkodzeniu. Upadek z nawet niewielkiej wysokości może skończyć się pęknięciem szybki lub wyświetlacza. Z pomocą specjalistów z GoRepair szybko usuniesz usterkę, a dodatkowo otrzymasz 12 miesięcy gwarancji. Twój telefon zaliczył upadek z wysokości, uderzenie innym przedmiotem bądź ktoś po prostu na niego nadepnął? Wymiana szybki w telefonie oraz refabrykacja wyświetlaczy to rozwiązania, dzięki którym Twój smartfon szybko odzyska dawną funkcjonalność. Dysponujemy częściami zamiennymi do telefonów topowych producentów takich jak Apple, Samsung, Huawei, Sony czy LG. Wymiana szybki w telefonie na własną rękę może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Nowoczesne gadżety elektroniczne takie jak smartfony składają się z wielu drobnych elementów, a ich rozłożenie, a następnie złożenie wymaga niezwykłej precyzji i dużego doświadczenia. Samodzielne działania często nie tylko nie rozwiązują problemu, ale wręcz wiążą się z dużym ryzykiem dodatkowego uszkodzenia sprzętu. Decydując się na wymianę szybki w telefonie w profesjonalnym serwisie takim jak GoRepair, możesz być pewien, że Twój smartfon jest w dobrych rękach.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

wyróżniają nas przystępny cennik i szybkie tempo naprawy usterki – drobne defekty załatwiamy od ręki, w przypadku złożonych mankamentów w przeciągu jednego dnia ustalamy termin realizacji usługi, oferujemy obsługę door to door – wybierając opcję bezpłatnej przesyłki kurierskiej, oszczędzasz swój cenny czas, po wypełnieniu formularza zgłaszania usterki otrzymasz niemal błyskawiczną wycenę co sprawi, że koszty nie będą dla Ciebie żadnym zaskoczeniem, na bieżąco możesz śledzić status realizacji usługi, zapewniamy bezpieczny transport i 12 miesięcy gwarancji.

Wymiana szybki w telefonie czy refabrykacja wyświetlacza?

Iphone 5, 6 czy Galaxy S4 to przykładowe modele, w których wymiana szybki nie należy do rzadkości. Istnieje również inny, bardziej ekonomiczny sposób na pozbycie się denerwujących pajączków na ekranie tj. refabrykacja wyświetlacza. W momencie, gdy ekran i obudowa smatfonu nie są wygięte, a obraz wyświetlany jest prawidłowo, możesz skorzystać z innowacyjnej technologii rozwarstwiania, pozwalającej na wymianę wyłącznie szkła, a nie całego frontu. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, przekaż wadliwy towar kurierowi i oczekuj na przesyłkę zwrotną. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest wymiana szybki w Iphone 4, Samsung Galaxy 3 czy Huawei p10 nasz zespół sprosta Twoim wymaganiom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.