Telefon lub tablet Apple zawiódł?

Najczęstsze usterki iPhone. Która z nich dotyczy Twojego sprzętu?

 • Zbita szybka
 • Zalanie smartfonu
 • Uszkodzony przycisk Home
 • Uszkodzona obudowa
 • Pęknięty ekran
 • Przegrzewanie się tabletu
 • Uszkodzony port USB
 • Nieudane ładowanie baterii

Autoryzowany serwis iPhone

Masz problem z iPhonem? iPad odmawia posłuszeństwa? Dzięki serwisowi Twój sprzęt od Apple zyska drugie życie. Nie czekaj! Zgłoś usterkę i ciesz się ekspresowym czasem oraz wysoką jakością wykonanej naprawy iPhone. Sztab profesjonalistów zadba o usunięcie Twojego problemu. 

Pogwarancyjny serwis smartfonów Apple

Wykonywana usługa odbywa się w systemie door to door, zapewniając bezpieczny transport bez wychodzenia z domu.
Specjaliści serwisu smartfonów Apple z dbałością dokonują pełnej analizy Twojego urządzenia tak, aby jak najdokładniej wycenić usługę i kompleksowo usunąć usterkę.

iPhone nie ładuje się, a głośnik tłumi dźwięk?

Czasem iPhone pokazuje, że się ładuje, a nie ładuje się faktycznie? Co zrobić, gdy iPhone nie chce się ładować? Serwisy znają rozwiązania najczęstszych problemów z ładowaniem sprzętu. Niezależnie od problemu pogwarancyjny serwis iPhone może zapewnić o pełnej specjalizacji w obrębie urządzeń producenta. IPhone 7, iPhone 8, iPhone 11, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 6 czy iPhone 6s to tylko niektóre z modeli najczęściej trafiających do serwisu. Dokładna diagnoza sprzętu i wykrycie usterki jest kluczem do sukcesu.

Wymiana ekranu iPhone — konieczność?

Pęknięty, a może niereagujący na dotyk wyświetlacz? Uszkodzenie ekranu wynikać może z niefortunnego upadku czy zalania telefonu. Mimo coraz nowszych konstrukcji i technik stosowanych przy produkcji smartfonów wyświetlacze wciąż są elementami łatwymi do
uszkodzenia.

Stosowana przez Apple technologia pojemnościowa ekranów charakteryzuje się większą trwałością i odpornością na mechaniczne uszkodzenia. Dodatkowa warstwa szkła chroni, jednak nie zapewnia niezniszczalności.

Wymiana tylnej szybki iPhone

Tylna obudowa niektórych z modeli Apple została stworzona ze szkła. Smartfony dzięki temu prezentują się niezwykle elegancko i ekskluzywnie, jednak nie są odporne na uszkodzenia zewnętrzne. Niefortunny upadek może spowodować ogromne straty w odbiorze wizualnym Twojego telefonu. Popękana czy porysowana obudowa to usterka, która w pozagwarancyjnym serwisie smartfonów Apple jest usuwana błyskawicznie. 

Wymiana aparatu iPhone — nowa jakość zdjęć

Niepodważalną zaletą telefonów iPhone są niewiarygodnie nasycone, świetne jakości zdjęcia. Firma Apple jest prekursorem fotografii mobilnej, dowodzi, że nowoczesny system przetwarzania obrazu i elementy optyczne są równie ważne, a nawet ważniejsze niż ilość megapikseli. Pogwarancyjny serwis telefonów iPhone zajmuje się naprawą aparatów Apple na co dzień. 

Najczęstszymi usterkami aparatu są uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem czy wstrząsem. Jednak jego niepoprawne działanie może wynikać także z innych czynników. Pracownicy serwisu telefonów iPhone znają od podszewki budowę i funkcjonowanie każdego modelu smartfona, dlatego naprawa lub wymiana aparatu nie sprawi im trudności.

Naprawa głośnika iPhone — nowa jakość dźwięku

Nie słyszysz rozmówcy podczas połączenia? Wysokie tony w Twojej ulubionej piosence nie są słyszalne? Wymiana lub naprawa głośnika w telefonach oraz tabletach firmy Apple to dla pozagwarancyjnego serwisu smartfonów iPhone codzienność.

Jedną z najczęstszych opinii użytkowników smartfonów z jabłuszkiem jest cichy głośnik rozmów. Nie ma wątpliwości co do tego, że taka wada zdarza się nie tylko w już używanych modelach, ale również w nowych egzemplarzach. Nie zawsze oznacza to konieczność wymiany głośnika. Istnieje możliwość zbytniego nagromadzenia się kurzu i brudu, który uniemożliwia wydobycie pełni głośności.

Wymiana wyświetlacza iPhone a czas naprawy wysyłkowej

Pozagwarancyjny serwis telefonów Apple realizuje usługi w systemie door to door. Naprawa wysyłkowa to sposób na łatwe i szybkie rozwiązanie problemu z Twoim urządzeniem bez wychodzenia z domu! Ceniąc wygodę klientów, serwisy apple dbają, aby wysyłka przebiegała bezproblemowo. Kurierzy przekazują Wasze smartfony, które w serwisie telefonów Apple, są diagnozowane i naprawiane przez profesjonalistów, a następnie w ten sam sposób odsyłane do klienta.

Czas każdej naprawy jest uzależniony od powagi usterki, jednak cały zespół dokłada wszelkich starań, aby był jak najkrótszy. Wymiana wyświetlacza czy inne drobne naprawy mogą być realizowane nawet w jeden dzień! Pozagwarancyjny serwis iPhone zapewnia ciągły kontakt i bezpośrednie doradztwo na każdym etapie realizowania usługi.

Kondycja, a wymiana baterii — iPhone 6s

Zauważyłeś, że Twój iPhone 6s, iPhone 6 lub iPhone 6 plus szybciej się rozładowuje? Jesteś zmuszony coraz częściej sięgać po kabel? Oznacza to, że kondycja Twojej baterii uległa osłabieniu. Żywotność baterii w telefonach Apple znacząco wpływa na jakość, szybkość i wydajność wykonywanych czynności. Kondycja 85% może zapoczątkować pierwsze problemy, które wpłyną na komfort codziennego użytkowania. Coraz wolniejsza praca Twojego smartfona może być oznaką zużytej baterii lub jej uszkodzenia.

Wymiana baterii iPhone 7 — cena usługi

Niezależnie od tego, czy do naprawy trafi iPhone 7, iPhone 7 plus, czy nawet iPhone X, każda z wymienianych części jest oryginalna i dobra jakościowo. Montaż nowej baterii jest usługą wykonywaną błyskawicznie, a cena uzależniona jest oczywiście od modelu Twojego smartfona oraz wynika z pełnej diagnozy, wykonanej przez specjalistów serwisu.

Wymiana baterii iPhone 8 — ile trwa?

Nie wiesz, jakiego czasu oczekiwania spodziewać się w przypadku wymiany baterii w Twoim iPhone 8? Wymiana baterii to częsty problem, z którym można się spotkać w przypadku użytkowania tego urządzenia. Zwykle jest to spowodowane normalnym zużyciem się baterii w miarę upływu czasu. Bateria iPhone 8 ma tendencję do tracenia swojej pojemności, dlatego też coraz częściej konieczna jest jej wymiana.

Wymiana baterii iPhone 11 — wymiana w 1 dzień?

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone 11 lub iPhone 11 Pro Max? Jak długo muszę czekać na odbiór sprawnego telefonu? Klienci wciąż zadają te i wiele innych pytań. Chcesz znać odpowiedź? Nierzadko w serwis potrzebuje zaledwie jednego dnia, by wykonać zadanie i odesłać sprawne urządzenie z powrotem do klienta.

Wymiana baterii iPhone X — konieczność czy wybór?

Nie ma wątpliwości co do tego, że utrata jakości baterii jest nieunikniona. Wymiana baterii w iPhone’ach jest często koniecznością, jeśli chcemy, aby nasz telefon działał prawidłowo. Czy można temu zapobiec? Czy wymiana baterii w iPhone X jest koniecznością?

Bateria to element, który ulega naturalnemu zużyciu się. Wraz z upływem czasu i liczbą cykli ładowania bateria traci swoją pojemność. Jednak dla większości użytkowników iPhone’a X nie stanowi to dużego problemu – mogą oni po prostu ładować telefon częściej. Jednak są też tacy użytkownicy, którzy oczekują więcej od swojego urządzenia i chcą, aby bateria wytrzymała dłużej. W takim przypadku konieczna jest jej wymiana na nową.

Naprawa na własną rękę czy profesjonalna wymiana baterii iPhone XS?

Wymianę baterii w iPhone XS najlepiej powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Pamiętaj, że nieumiejętny demontaż i próba wymiany niesie za sobą ryzyko wyrządzenia trwałych szkód w Twoim telefonie. Uszkodzenie płyty głównej, a nawet pożar to jedne z nierzadkich konsekwencji powstałych wskutek samodzielnych działań.

Wymiana baterii iPhone XR — jak temu zapobiec?

Oto dobre praktyki, które ustrzegą Cię przed wymianą baterii, np. w modelu iPhone XR:

 • Ne używaj urządzeń ładujących niskiej jakości – mogą one uszkodzić baterię.
 • Nie ładuj urządzenia na mrozie – bateria w takich warunkach może się przegrzać i ulec uszkodzeniu.
 • Po każdorazowym rozładowaniu baterii całkowicie postaraj się jak najszybciej podładować ją do pełna.
 • Nie przegrzewaj swojego telefonu – nie zostawiaj go na słońcu oraz w miejscach o podwyższonej temperaturze.
 • Nie używaj urządzenia w trybie samolotowym przez długi czas – po włączeniu tego trybu bateria telefonu będzie się rozładowywać szybciej.
 • Jeśli to możliwe, unikaj korzystania z aplikacji, które zużywają dużo energii.