Dobry aparat to jeden z najważniejszych czynników wpływających na zakup urządzeń z systemem Android. Problem z aparatem w telefonie, bez względu na system operacyjny, może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie, a szczególnie wtedy, kiedy chcemy uchwycić ważną dla nas chwilę.

Dobry aparat to jeden z najważniejszych czynników wpływających na zakup urządzeń z systemem Android. Problem z aparatem w telefonie, bez względu na system operacyjny, może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie, a szczególnie wtedy, kiedy chcemy uchwycić ważną dla nas chwilę. Co jednak zrobić w przypadku, gdy chwytamy za telefon z zamiarem zrobienia zdjęcia, otwieramy aplikację z aparatem, a na podglądzie, zamiast oczekiwanego widoku, pojawia się czarny ekran? Zamknięcie aplikacji, ponowna instalacja lub aktualizacja Androida nie rozwiązuje problemu? Czy brak poglądu z aparatu w Androidzie da się naprawić? Sprawdźmy!

Brak podglądu z aparatu w Androidzie – co jest przyczyną? 

Gdy próbujesz otworzyć aplikację aparatu na urządzeniu i nie widzisz poglądu zdjęcia, być może przyczyną jest zainstalowane na urządzeniu oprogramowanie lub problem samego sprzętu. W większości przypadków kłopot stanowi jednak oprogramowanie. Ten rodzaj błędu pojawia się, gdy próbujesz uruchomić wbudowaną aplikację aparatu na urządzeniu z Androidem lub uruchomić aparat za pośrednictwem dowolnej aplikacji innej firmy bądź aplikacji społecznościowych. Istnieje kilka przyczyn braku podglądu z aparatu w systemie Android. Oto niektóre z najczęstszych:

- niski poziom pamięci urządzenia, co powoduje nieprawidłowe działanie aplikacji aparatu; niska pamięć RAM jest jednym z powodów, który może powodować błędy w aplikacji aparatu;
- niezgodność aplikacji z urządzeniem może powodować błąd aparatu w urządzeniu z Androidem;
- może się to zdarzyć również z powodu wewnętrznego innego oprogramowania lub problemu technicznego z samym urządzeniem;
- czasami aplikacja innej firmy może powodować tego rodzaju błąd systemowy.

Czy da się naprawić brak podglądu z aparatu w Androidzie?

Oczywiście, że tak! Istnieją różne sposoby naprawy aparatu, który nie działa na urządzeniu z Androidem. Oto niektóre z najlepszych sposobów, aby temu zaradzić:
1. zrestartuj i ponowne uruchom telefon;
2. jeśli twoje urządzenie posiada wymienną baterię, wyjmij ją z telefonu na około minutę i przytrzymaj przycisk zasilania przez około trzydzieści sekund, a następnie włóż baterię ponownie i uruchom urządzenie jeszcze raz;
3. wymuś zatrzymanie aplikacji aparatu;
4. wyczyść dane aplikacji i pamięć podręczną;
5. zresetuj wszystkie preferencje aplikacji;
6. odinstaluj wszystkie aplikacje aparatu od firm trzecich;
7. wykonaj reset telefonu do ustawień fabrycznych.

Jeśli powyższe 7 punktów nie rozwiąże problemu z aparatem, najlepszą opcją na naprawę będzie skontaktowanie się profesjonalistami z serwisu GoRepair. Wystarczy wypełnienie formularzu na stronie internetowej i opisanie problemu, a my postaramy się rozwiązać komplikacje z aparatem.

Udostępnij
Share on Facebook Share on Google+ Share on Twitter
Tagi
Brak tagów

Skomentuj (Brak komentarzy)